Favbet Екстра-ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі шостого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки шостого туру Favbet Екстра-ліги 2020/2021.

25 вересня

«Енергія» (Львів)  – «Сокіл» (Хмельницький)
13:00. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
 Є. Диннік (Харків), В. Дзюра (Рівне), В. Болізюк (Львів) 
Хронометрист: Н. Лизан (Львівська обл.)  
Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Київська обл.)
Делегат: Б. Мельник (Львів) 

26 вересня

«ІнБев» (Житомир) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
12:00. м. Житомир, ФОК
Арбітри:
 А. Духан (Луганська обл.), Ю. Кондратьєв (Київ), О. Макаренко (Радомишль) 
Хронометрист: М. Подраний (Житомир) 
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів) 
Делегат: В. Таран (Житомир) 

«ХІТ» (Київ) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
12:00. м. Київ, ЦСК ЗСУ
Арбітри:
 С. Подворний, Д. Божко (обидва – Хмельницький)​, Д. Каркаєв (Київ)
Хронометрист: В. Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро) 
Делегат: В. Гримайло (Київ)

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
 А. Швець, Д. Чумак, Д. Куций (всі – Харків) 
Хронометрист: Ю. Змієвська (Сєвєродонецьк) 
Спостерігач арбітражу: С. Кравцов (Київ) 
Делегат: Ю. Кравченко (Луганська обл.) 

АФФК «Суми» (Суми) – «Продексім» (Херсон)
13:00. м. Суми, СК СДПУ
Арбітри:
Є. Гордієнко (Одеса), Л. Жиронкін (Київ), О. Єлшанський (Суми)
Хронометрист: А. Савельєв (Суми)​
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ) 
Делегат: Є. Петраков (Суми) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 24
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 19
3 Енергія (Львів) 9 19
4 ХІТ (Київ) 8 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 10 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 10 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!