Favbet Екстра-ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі сімнадцятого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки сімнадцятого туру Favbet Екстра-ліги 2020/2021.

22 січня

«Продексім» (Херсон) – «Енергія» (Львів) 
13:30. м. Херсон, ХФСК
Арбітри:
Я. Вовчок (Івано-Франківськ), Є. Гордієнко (Одеса), Д. Добриця (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)​
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ) 
Делегат: О. Левченко (Херсон) 

23 січня

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ)
12:00. м. Івано-Франківськ, КФВ
Арбітри:
А. Ноєв (Запоріжжя), В. Дзюра (Рівне), Орест Дуцяк (Дрогобич)
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)​
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич) 
Делегат: Б. Мельник (Львів) 

«Сокіл» (Хмельницький) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
12:00. м. Хмельницький, СК ГУНП
Арбітри:
 Д. Куций, А. Швець (обидва – Харків), Д. Божко (Хмельницький) 
Хронометрист: Ю. Жмурко (Хмельницький)  
Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Фастів) 
Делегат: Д. Руденко (Вінниця)

АФФК «Суми» (Суми) – «ІнБев» (Житомир) 
13:00. м. Суми, СК СДПУ
Арбітри:
А. Духан (Луганська обл.), Є. Диннік (Харків), О. Єлшанський (Суми)
Хронометрист: А. Савельєв (Суми)​
Спостерігач арбітражу: В. Дараган (Київ) 
Делегат: Є. Петраков (Суми) 

24 січня

«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) 
14:00. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри:
 С. Ключник (Миколаїв), О. Сидорук (Вінниця), Д. Чумак (Харків) 
Хронометрист: О. Клімова (Харків)  
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ) 
Делегат: І. Шишка (Харків)  

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5 15
2 IMS-НУХТ (Київ) 5 9
3 Університет Драгоманова (Київ) 4 3
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 4 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 5 9
3 Албанія 5 3
4 Данія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!