Favbet Екстра-ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі третього туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки третього туру Favbet Екстра-ліги 2020/2021.

4 вересня

«Енергія» (Львів)  – «ІнБев» (Житомир)
13:00. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
 Є. Гордієнко (Одеса), С. Подворний (Хмельницький), В. Болізюк (Львів) 
Хронометрист: Я. Сторожук (Львів) 
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачево)
Делегат: Б. Мельник (Львів) 

5 вересня

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – АФФК «Суми» (Суми)
13:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
 В. Болізюк, Я. Сторожук (обидва – Львів), В. Дзюра (Рівне) 
Хронометрист: В. Самков (Рівне) 
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів) 
Делегат: Д. Пашкевич (Рівне) 

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «ХІТ» (Київ)
13:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
 С. Ключник (Миколаїв), О. Єлшанський (Суми)​, А. Духан (Луганська обл.)
Хронометрист: Ю. Змієвська (Луганська обл.)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків) 
Делегат: Ю. Кравченко (Луганська обл.)

«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Продексім» (Херсон)
14:00. м. Харків, СК «Каразінський»
Арбітри:
 Р. Лутій, Д. Каркаєв (обидва – Київ), Д. Куций (Харків) 
Хронометрист: О. Клімова (Харків) 
Спостерігач арбітражу: С. Гроховецький (Київ) 
Делегат: І. Шишка (Харків) 

6 вересня

«Сокіл» (Хмельницький) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
12:00. м. Хмельницький, СК ГУНП
Арбітри:
 О. Хомич (Луцьк), В. Гарасимків (Ковель), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: Ю. Жмурко (Хмельницький)​
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич) 
Делегат: В. Таран (Житомир) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 11 27
2 ХІТ (Київ) 11 24
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 11 22
4 Енергія (Львів) 11 22
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 11 16
6 АФФК Суми (Суми) 11 11
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 11 11
8 ІнБев (Житомир) 11 9
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 12 7
10 Сокіл (Хмельницький) 10 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!