Favbet Екстра-ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі восьмого туру (ОНОВЛЕНО)

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки восьмого туру Favbet Екстра-ліги 2020/2021.

9 жовтня

«Енергія» (Львів) – «Продексім» (Херсон)
13:00. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
 Я. Вовчок (Івано-Франківськ), В. Дзюра (Рівне), Олег Дуцяк (Дрогобич) 
Хронометрист: Орест Дуцяк (Дрогобич) 
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)
Делегат: В. Гримайло (Київ) 

10 жовтня

«ІнБев» (Житомир) – АФФК «Суми» (Суми)
12:00. м. Житомир, ФОК
Арбітри:
 Р. Лутій (Київ), О. Сидорук (Вінниця), Ю. Кондратьєв (Київ)
Хронометрист: М. Подраний (Житомир) 
Спостерігач арбітражу: О. Король (Донецька обл.) 
Делегат: В. Таран (Житомир) 

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
 О. Білащенко (Чернігів), Д. Дудка (Обухів), А. Духан (Луганська обл.) 
Хронометрист: Ю. Змієвська (Сєвєродонецьк) 
Спостерігач арбітражу: С. Гроховецький (Київ) 
Делегат: Ю. Кравченко (Сєвєродонецьк)

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький)
13:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
О. Фесенко (Харків), Р. Гейло (Біла Церква), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Г. Гора (Київ) 
Делегат: Д. Пашкевич (Рівне) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 2 6
2 Університет Драгоманова (Київ) 2 3
3 IMS-НУХТ (Київ) 2 3
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 2 0
Команда І О
1 Хорватія 4 12
2 УКРАЇНА 3 3
3 Данія 3 3
4 Албанія 4 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!