Favbet Кубок України 2020/2021: призначення арбітрів на матчі першого попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на cтартові матчі першого попереднього етапу Favbet Кубка України 2020/2021.

17 жовтня

«Галицька здоба» (Львів) – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне)
12:00. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
 Н. Бас, О. Леончук (обидва – Волинська обл.), Р. Гера (Львів) 
Хронометрист: П. Сітек (Львів)  
Спостерігач арбітражу: Р. Матвіюк (Луцьк)

«Юрінновація» (Київ) – «Гепард» (Харків)
12:30. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 Ю. Бабушкін, В. Васильєв, Д. Дудка (всі – Київська обл.) 
Хронометрист: С. Величко (Київ)  
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Київська обл.)

«Теремно Хліб» (Луцьк) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
16:00. м. Луцьк, СК «Адреналін Сіті»
Арбітри:
 А. Кузьмін, М. Герчук (обидва – Львівська обл.), Ю. Ткачук (Луцьк)
Хронометрист: О. Джафарова (Луцьк)  
Спостерігач арбітражу: І. Якимишин (Львів)

«Інтер» (Донецьк) – «Яско» (Вінниця)
17:00. м. Київ, СК «Gymmaxx Arena»
Арбітри:
 В. Бородін, С. Василинчик, Л. Жиронкін (всі – Київ) 
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)  
Спостерігач арбітражу: М. Чубінський (Київ)

«Бастіон» (Львів) – «Любарт» (Луцьк)
17:00. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
 Т. Дем'янчук, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ), Орест Дуцяк (Львівська обл.)
Хронометрист: М. Проць (Львівська обл.)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Львівська обл.)

18 жовтня

«BudmonsteR» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
14:00. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 О. Макаренко (Житомирська обл.), О. Костюк (Житомир), В. Бородін (Київ) 
Хронометрист: С. Василинчик (Київ)  
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

«Геологія» (Кременчук) – «Сервіс-Люкс» (Суми)
16:00. м. Кременчук, СК «Політехнік»
Арбітри:
 М. Кравченко, С. Федорченко (обидва – Київ)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

«Ельдорадо» (Київ) – «SKIDKA» (Київ)
16:15. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 О. Білащенко, Я. Щербатенко (обидва – Чернігів), С. Василинчик (Київ)   
Хронометрист: В. Бородін (Київ) 
Спостерігач арбітражу: В. Михальський (Київська обл.)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 9 24
2 Енергія (Львів) 9 19
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 8 16
4 ХІТ (Київ) 7 15
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 10
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 9 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!