Ігор Москвичов: «На нас чекає непередбачуваний сезон»

6 вересня в Україні стартував новий футзальний сезон. На сьогодні команди мають зіграти 4-й тур чемпіонату України. Кого можна вважати головним суперником МФК «Продексім», розповідає головний тренер команди Ігор Москвичов.

Ігри, що вже відбулися у рамках трьох турів, показали, що чемпіонат України по футзалу буде цікавим, оскільки немає команд, які б не втратили окуляри. Тренер «Продексіму» вважає, що на титул чемпіона претендуватимуть приблизно сім-вісім команд.

«До фаворитів чемпіонату можна віднести «Продексім». Херсонська команда не лише зберегла склад, але і посилилася двома легіонерами та трьома новими гравцями з харківського «Локомотиву». До сильних команд можна віднести і хмельницький «Сокіл», у якого на сьогодні збалансований склад команди і який пройшов хорошу передсезонну підготовку з виїздом на турнір до Польщі. Там вони виступили на рівних з європейськими командами», - пояснює Ігор Москвичов.

На думку тренера, гідні результати показує і львівська «Енергія». Попри те, що команду покинули «старожили» та прийшли нові гравці, «енергетикам» все-таки вдається демонструвати якісну гру. Якщо ж говорити про «Ураган», то футболісти цієї команди виграли два передсезонні турніри і також радують своїх уболівальників добрими результатами.

«У київського «ХІТа» претензій на чемпіонство було багато. Я упевнений, що в цьому році тренер і команда проведуть роботу над помилками, врахують торішні недоліки і покажуть, що готові грати за першість. Не можна скидати з рахунків і рівненський «Кардинал». І якщо минулого року їм бракувало кадрового потенціалу, то цього року є вже дві повноцінні четвірки. За рахунок цього гра може покращитися і, як наслідок, команда може стати претендентом на чемпіонство», - пояснює Ігор Євгенович.

Також, на думку тренера, гідним можна рахувати і покровський «Титан». Це самобутня команда, яка упродовж багатьох років показувала добрі результати. А з приходом нового і амбітного тренера перед футболістами будуть поставлені конкретні завдання з претензіями на чемпіонство.

«Але ми бачимо, що команди втратили очки, тому нас чекає непередбачуваний сезон. Думаю, що ігри будуть гострими, оскільки в кожному турі бачимо несподівані результати», - підсумував Ігор Москвичов і додав, що футболісти «Продексіму» мають намір викладатися на все 100 і підкорювати не лише чемпіонат України, але і майбутній Кубок УЄФА.

За матеріалами офіційного сайту МФК «Продексім» (Херсон)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!