«Локомотив» - «Продексім» 2:0. Післямова

Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі головних тренерів харківського «Локомотива» та херсонського «Продексіма» - Євгена Ривкіна та Ігоря Москвичова.

Головний тренер «Локомотива» Євген Ривкін:

- Досить складна була гра і для нас, і для суперника. Ми зараз намагаємося втягнути в роботу футболістів, які тривалий час не грали. Тому, є певні проблеми – будемо їх дивитися і будемо розбирати. Головне на сьогоднішній день, що ми добилися необхідного результату в цій грі, перемогли і наблизилися ще на крок до того, щоб досягти необхідного результату. Але завтра буде матч, я думаю, він буде дуже важкий, і треба бути готовим, чим ми зараз і будемо займатися.

- З Вашого досвіду таких серій плей-офф, коли доба між іграми, що складніше – психологічно відновити футболістів, чи фізично?
- Нехай це буде нашою маленькою таємницею. Я думаю, що кожен тренер працює по-своєму, і подивимося, як ми спрацюємо, а потім вже можна буде говорити. Є певний досвід, але гра на гру не приходиться. І не забувайте, що ми виграли Кубок, і це наклало певний відбиток на подальший розвиток подій. Тому, подумаємо, подивимося, треба відновлювати хлопців абсолютно у всіх компонентах.

Головний тренер «Продексіма» Ігор Москвичов:

- Можу сказати, що рахунок по грі. Все-таки ми не награли на забиті м'ячі, тому що не вистачало агресії. Команда якась була скута. Вважаю, що план на гру футболісти виконували, але не вистачило реалізації та забитих м'ячів. По грі – не вистачило нам складу. Вісім осіб у нас було в складі, з них двоє травмованих. Все-таки я б сказав, що Ланко і Бессалов – це півкоманди. Тому, один з факторів нашої невдачі – це брак складу, кадрового потенціалу. Завтра вони будуть, і я можу сказати і пообіцяти, що ми завтра дамо бій. Проаналізуємо цю гру, і буду сподіватися на позитивний результат.

Що хотілося б ще відзначити? Це просто чудовий арбітраж. Зазвичай ми завжди тільки про це і говоримо, але це значить, що є у нас судді! Вміють вони судити! Приємно було, коли всі моменти адекватно оцінювалися і по них приймалися рішення. Я дуже цьому радий. Вважаю, що якщо так і далі буде, то крок вперед для всього українського футзалу.

За матеріалами сайту Sport.ua
Фото: МФК «Локомотив» (Харків)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 0 0
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 0 0
3 Атлетик (Бровари) 0 0
4 Дніпро (Черкаси) 0 0
5 Food-Cente-СумДУ (Суми) 0 0
6 Кобра (Харків) 0 0
7 Епіцентр К Таїрова (Одеса) 0 0
8 Шевченків край (Черкаська обл.) 0 0
9 Авангард (Краматорськ) 0 0
10 Рятувальник (Ромни) 0 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!