Олексій Фетько: Нам вже не цікаві бронзові медалі

Універсал ФК «Продексім» Олексій Фетько розповів прес-службі херсонського клубу про минулі навчально-тренувальні збори, а також поділився своїми думками про майбутній сезон.

- Літні збори: якими вони були?
– Перші десять днів працювали в Херсоні над фізичною підготовкою. Враховуючи той чинник, що всі місяць були у відпустці і трохи розслабилися, то навантаження були не з легких. Поступово входили в ігровий ритм. Познайомилися з новими хлопцями, прийняли їх у колектив.

Другий збір вже проходив більше в залі, працювали більше з м'ячем. В Іллічівську плідно попрацювали над техніко-тактичними діями, зігранністю четвірок, награванням «стандартних» моментів. Зіграли два спаринги. Один програли «Титан-Зорі» і другий виграли у «Делівері». Подивилися над чим треба ще працювати. І зараз все надолужимо в Херсоні, де і готуємося до міжнародного турніру «Кубок Свободи», який пройде з 1 по 4 серпня в Хмельницькому. Під час турніру будемо в ігровому ритмі награвати четвірки, розігрувати моделі.

- Що можеш сказати про наступний сезон?
– Цей чемпіонат буде одним з найцікавіших. Всі команди посилилися. Десь чотири-п'ять колективів буде претендувати на перше місце. В кожній грі потрібно буде доводити, хто сильніший. Прохідних ігор не буде. Це цікаво! Непрості команди-новачки. У ФК «ХІТ» зібрані всі сильні футзалісти, які грали у Вищій лізі, п'ять-шість чоловік грають у збірній країни з пляжного футболу. Потенціал дуже високий. Думаю, вони себе покажуть у цьому сезоні. «Uni-Laman» теж добротна команда, непогано виступала в Першій лізі. Що стосується нас, то нам вже не цікаві такі медалі, як «бронза». Наш президент – максималіст, ставить перед нами лише максимальні завдання. І нам залишається тільки завойовувати перші місця. Це виклик для нас, і ми повинні показати, що здатні стрибнути вище голови. Будемо доводити на майданчику, що ми єдина команда і єдиний колектив.

За матеріалами офіційного сайту МФК «Продексім» (Херсон)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!