ПІСЛЯМОВА-10. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує Вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів 10 туру чемпіонату України з футзалу серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга», сезону 2017/2018 р. р.:

«Кардинал-Рівне» Рівне – «Енергія» Львів

2  тайм, 28 хв.:

Гравець № 15 у салатовій формі, завершуючи контратаку своєї команди, пробив у напрямку воріт суперника, але м’яч перехопив воротар № 22 у чорній формі, який, виконуючи захисні дії, зіграв рукою за межами власного штрафного майданчику в момент, коли його ворота залишалися незахищеними.

Дії арбітра у цій ситуації є правильними, зафіксувавши порушення Правила № 12 він призначив штрафний удар і вилучив воротаря (ЧК) за позбавлення команди суперника голу.

«Сокіл» Хмельницький – «Епіцентр К Авангард» Одеса  

1  тайм, 18 хв.:

Гравець № 4 у синій формі швидко переміщався правим флангом вздовж бокової лінії, щоб заволодіти м’ячем, який вкинув воротар його команди. У цей момент, виконуючи захисні дії, гравець № 7 у малиновій формі, лівою рукою, що добре видно з боку «першого» арбітра, затримав за плече атакуючого гравця №4, намагаючись  зірвати перспективну атаку суперника.

Хороша командна робота, зокрема дії арбітра у цій ситуації є виправданими, зафіксувавши порушення Правила № 12 він призначив штрафний удар і виніс попередження (ЖК) за неспортивну поведінку.

«Титан» Покровське –  «Ураган» Івано-Франківськ 

1 тайм, 6 хв.:

Воротар № 9 у темній формі, після удару по його воротах, відбив м’яч вгору у власному штрафному майданчику. Атакуючий гравець № 17 у червоній формі, вистрибнувши, зіграв у м’яч  головою. В цей час, захисник  № 10 у жовтій формі в нерозсудливий спосіб, вдаряє ногою у власному штрафному майданчику суперника (№ 17 у червоній формі) в область живота, нехтуючи безпекою або наслідками для  суперника.

Можливо, невдале розташування арбітра не дозволило йому правильно оцінити даний ігровий епізод, в якому необхідно було призначити 6-ти метровий удар та винести порушнику попередження (ЖК) за неспортивну поведінку (нерозсудливі дії).

1  тайм, 12 хв.:

Під час виконання удару з бокової лінії гравець № 20 у червоній формі, здійснив неправомірні рухи руками в нерозсудливій манері в обличчя суперника № 28 у жовтій формі, починаючи до введення м’яча у гру та завершив їх, коли м’яч був у грі.

Можливо, брак концентрації зі сторони арбітрів, не дозволив зафіксувати ці нерозсудливі дії гравця № 20 у червоній формі, який повинен був отримати попередження (ЖК) за неспортивну поведінку, а його команда покарана штрафними.  Арбітри, повинні більш уважно контролювати подібні ситуації та застосовувати покрокові запобіжні заходи, на початку розвитку цих подій.

З повагою.

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!