ПІСЛЯМОВА-12. Огляд окремих епізодів + ВІДЕО

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує Вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів 12 туру чемпіонату України з футзалу серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга», сезону 2017/2018:

«Кардинал-Рівне» Рівне – «ХІТ» Київ

1  тайм, 11 хв.:

Під час ведення єдиноборства за м’яч поблизу бокової лінії, гравець № 23 у салатовій формі, здійснив неправомірні рухи руками у нерозсудливий спосіб в обличчя суперника № 90 у червоній формі, коли м’яч був у грі.

Можливо, невдале розташування арбітра і концентрація погляду лише на м’ячі, не дозволили йому зафіксувати ці нерозсудливі дії гравця № 23 у салатовій формі, який повинен був отримати попередження (ЖК) за неспортивну поведінку, а його команда покарана штрафним ударом.  Арбітри, повинні більш уважно контролювати подібні ситуації і не залишати їх без уваги.

2  тайм, 37-38 хв.:

Гравець № 9 у салатовій формі, намагався обіграти захисників команди у червоній формі на межі їхньої штрафної площі. Гравець № 90 у червоній формі в дозволений спосіб вибив м’яч у нього з під ніг та зіткнувся зі своїм партнером (№10).  Гравець № 9 у салатовій формі опинився на паркеті внаслідок ігрових дій, що НЕ МІСТИЛИ ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ.

У даному випадку арбітри правильно не зупиняли гру.   

«Інбев/НПУ» Житомир/Київ  –  «Ураган» Івано-Франківськ 

2 тайм, 40 хв.:

Гравець № 12 у червоній формі відігрався «в один дотик» на партнера, в цей момент захисник  № 17 у синій формі, збиває його ногами, в нерозсудливий спосіб, нехтуючи безпекою і наслідками для суперника, але м’яч потрапляє до атакуючої команди, що робить вихід «2 в 1». Зупинка гри другим арбітром вийшла деякою мірою на користь команди порушника.

В даній ситуації більш вдалим рішенням було б застосування «принципу переваги» з послідуючою фіксацією «відкладеного» фолу та застосуванням дисциплінарних санкцій, а саме попередження (ЖК) за неспортивну поведінку.            Арбітрам рекомендується в подібних випадках використовувати методичний принцип «дивись і чекай» (декілька секунд) і після цього приймати відповідні рішення.

«Сокіл» Хмельницький – «Титан» Покровське 

2  тайм, 25 хв.:

Гравець № 7 у малиновій формі, швидко переміщався у напрямі штрафної площі суперника, намагаючись заволодіти м’ячем у протиборстві зі захисниками у темно-синій формі, лівою рукою (на рівні плеча опонента)  ненавмисно підіграв собі при прийомі м’яча.

Можливо висока динаміка даного епізоду та розташування гравців, що перекривали  ракурс огляду, не дозволили арбітрам правильно оцінити даний ігровий момент, в якому більш правильним рішенням було призначення штрафного удару за гру рукою без застосування дисциплінарних санкцій.

З повагою.

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!