Післямова - 3. Огляд окремих ігрових епізодів матчів 3 туру Екстра-ліги + ВІДЕО

Пропонуємо Вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів 3 туру, чемпіонату України з футзалу «Екстра-ліга», сезон 2017/18:

«Ураган» Івано-Франківськ – «ІнБев/НПУ» Житомир/Київ

2 тайм, 35 хв.:

Гравець № 31 у жовтій формі, після передачі партнера виконав удар по незахищених воротах суперника. Гравець № 10 у чорній формі намагався заблокувати удар і зіграв рукою в м’яч у власній штрафній площі. Беручи до уваги рух руки у напрямку до м’яча та її положення – подібні дії є порушенням Правила № 12, що карається 6-ти метровим ударом.  За позбавлення команди суперника голу гравець № 10 повинен бути вилучений (ЧК). Першочергово, арбітр помилково пред’явив порушнику ЖК, але після втручання третього арбітра, арбітр правильно змінив своє попереднє рішення і пред’явив замість ЖК, Червону, що є хорошим прикладом командних дій бригади арбітрів.                                      

«ХІТ» Київ – «Кардинал-Рівне» Рівне:

1  тайм, 16 хв.:

Гравець № 11 у зеленій формі, здійснив удар по захищених воротах суперника. Захисник  № 27 у синій формі намагався заблокувати удар і зіграв рукою в м’яч, що летів у напрямку воріт, у власній штрафній площі. Беручи до уваги рух руки  у напрямку до м’яча та її положення – подібні дії є порушенням Правила № 12, що карається 6-ти метровим ударом та вважаються проявом неспортивної поведінки, зрив перспективної атаки,  порушник  № 27 повинен бути попереджений (ЖК). На жаль, недостатня концентрація уваги не дозволила арбітрам правильно оцінити цю ігрову ситуацію.

2  тайм, 28 хв.:

Гравець № 7 у синій формі, виконуючи захисні функції, намагався вибити м’яч в напрямку від власних воріт. Атакуючий гравець № 11 у зеленій формі, намагаючись заволодіти м’ячем,  зіграв рукою в м’яч. Беручи до уваги рух руки у напрямку до м’яча та її положення – констатуємо порушення Правила № 12, що карається штрафним ударом, без дисциплінарних санкцій.  На жаль, можливо невдала позиція та недостатня концентрація уваги не дозволила арбітрам, вдруге, правильно оцінити цю ігрову ситуацію.

«Епіцентр К Авангард» Одеса – «Uni-Laman» Одеса

1 тайм, 15 хв. + 2 тайм, 40 хв.

1  тайм, 15 хв.:

Гравець № 13 у помаранчевій формі,  не маючи наміру зіграти м’ячем, рукою затримав гравця № 10 у білій формі, який на високій швидкості рухався в напрямку воріт суперника.

Подібні дії захисника № 13 є порушенням Правила № 12, що караються штрафним ударом. Затримка суперника в тактичних цілях є проявом неспортивної поведінки, зрив перспективної атаки,  порушник справедливо отримує першу ЖК.

2  тайм, 40 хв.:

Гравець № 13 у помаранчевій формі, маючи незначну можливість зіграти  м’ячем і не маючи наміру грати в м’яч – збив гравця № 77 команди суперника у білій формі.

Подібні дії гравця № 13 є порушенням Правила № 12, що карається штрафним ударом. Здійснюючи порушення в нерозсудливій манері, він правильно отримує друге попередження (ЖК) за нерозсудливі дії і вилучення (ЧК) за друге попередження в цьому матчі. Дії арбітра є виправданими.

«Титан» Покровське – «Сокіл» Хмельницький

2 тайм, 21 хв. + 2 тайм, 35 хв.

2  тайм, 21 хв.:

Гравець № 9 у малиновій формі,  не маючи змоги зіграти м’ячем, рукою затримав гравця № 77 у жовтій формі, який намагався вийти на ударну позицію перед штрафною площею команди суперника.

Подібні дії захисника № 9 є порушенням Правила № 12, що караються штрафним ударом. Затримка суперника в тактичних цілях є проявом неспортивної поведінки, зрив перспективної атаки,  порушник справедливо отримує першу ЖК.

2  тайм, 35 хв.:

Гравець № 9 у малиновій формі,  маючи незначну можливість заволодіти  м’ячем і не маючи наміру грати в м’яч – збив гравця № 28 команди суперника у жовтій формі.

Подібні дії гравця № 9 є порушенням Правила № 12, що карається штрафним ударом. Здійснюючи порушення в нерозсудливій манері, він отримує друге попередження (ЖК) за неспортивну поведінку і вилучення (ЧК) за друге попередження в цьому матчі. Дії арбітра є виправданими. 

З повагою. 
Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!