ПІСЛЯМОВА-3. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів 5-го туру Favbet Екстра-ліги сезону 2020/2021 р.р.

Шановні колеги!

Нагадуємо, що нова редакція Правил гри 2020/21 р.р. надає значні зміни в трактуванні та оцінці важливих ігрових епізодів, зокрема Зрив очевидної гольової можливості(ЗОГМ). Однак, під час оцінки порушення накшталт наведеного нижче епізоду, арбітрам слід звертати увагу не тільки на те, чи є порушення ЗПА чи ЗОГМ, а також на характер/манеру скоєного порушення під час винесення дисциплінарної санкції та відображенні її рапорті арбітра.

Кліп № 1:

«ДЕ Трейдінг» (Миколаївка) – «ІнБев» (Житомир)
5-й тур Favbet Екстра-ліги, 38 хв.:

Гравець № 5 «білих» здійснює фол проти гравця № 13 «синіх» у безпосередній близькості від власних «незахищених» воріт, що зриває очевидну гольову можливість (ЗОГМ) команди «синіх». Однак, арбітри повинні брати до уваги та керуватися критеріями оцінки єдиноборств під порушеннях/діях, що не являли собою боротьбу за м’яч у чесний спосіб, в якому порушник застосував надмірну силу щодо суперника та не мають наміру та можливості зіграти у м’яч. Такі дії гравця №5 «білих», повинні вважатися «агресивною поведінкою» як більш серйозні дії/порушення, що заслуговують застосування червоної картки згідно вимог чинних Правил гри. Рішення арбітра щодо винесення червоної картки за ЗОГМ у цьому конкретному випадку не може вважатися правильним та таким, що відповідає вимогам Правила 12 (покарання більш серйозного порушення, коли вони скоєні одночасно, є важливим фактором).

Рішення КА АФУ: Штрафний удар на користь атакуючої команди + ЧК гравцю №5 білих (за агресивну поведінку).

З повагою,

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 17 43
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 17 37
3 ХІТ (Київ) 17 35
4 Енергія (Львів) 17 32
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 17 18
6 Кардинал-Рівне (Рівне) 17 17
7 ІнБев (Житомир) 17 16
8 Сокіл (Хмельницький) 16 15
9 АФФК Суми (Суми) 17 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 10
Команда І О
1 УКРАЇНА 0 0
2 Данія 0 0
3 Хорватія 0 0
4 Албанія 0 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!