ПІСЛЯМОВА - 4. Огляд ігрових епізодів матчів 3 та 4 турів Екстра-ліги + ВІДЕО

Пропонуємо Вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів 3 і 4 турів, чемпіонату України з футзалу «Екстра-ліга», сезон 2017/18 р. р.:

3 тур

«Продексім» Херсон – «Енергія» Львів:

1 тайм, 3 хв.:

Гравець № 83 у білій формі, використовуючи високу швидкість на траєкторії перебування суперника № 9 (зелена форма) тулубом вдаряється у нього збиваючи його в нерозсудливий спосіб. Подібні дії є порушенням Правила № 12, що повинно каратися штрафним ударом і попередженням (ЖК) за неспортивну поведінку (нерозсудливі дії).

Натомість, наявний поганий приклад командної роботи усієї бригади арбітрів, який в очевидному ігровому епізоді призвів до помилкової оцінки епізоду, що залишився без його покарання.

2 тайм, 28 хв.:

Гравець № 6 у зеленій формі, не маючи змоги зіграти м’ячем, здійснює неправомірні дії руками по відношенню до гравця № 14 у білій формі, який контролює м’яч і рухається в напрямку до воріт перед штрафною площею команди суперника (у момент порушення, інших захисників, окрім воротаря на його шляху не має).

Подібні дії гравця № 6 (зелені) є порушенням Правила № 12, що карається штрафним ударом. Гравець № 6 (зелені) вилучається (ЧК) за позбавлення суперника очевидної гольової можливості. Дії арбітрів виправдані.

2 тайм, 33 хв.:

Гравець № 5 у білій формі, завдає удару ногою гравцю № 18 команди суперника у власній штрафній площі, що є порушенням Правила № 12, що карається 6-ти метровим ударом. Порушення скоєне у недбалій манері, тому дисциплінарних санкцій не потребує. Дії арбітрів виправдані.

4 тур

«Енергія» Львів – «Епіцентр К Авангард» Одеса:

1 тайм, 5 хв.:

Воротар № 22 у жовтій формі, не маючи наміру зіграти у м’яч – збив гравця № 9 команди суперника у синій формі за межами власного штрафного майданчику. Подібні дії є порушенням Правила № 12, що карається штрафним ударом та вилученням (ЧК) за позбавлення суперника очевидної гольової можливості. Помилкові дії арбітрів щодо оцінки ігрового епізоду.

2 тайм, 32 хв.:

Гравець № 18 у зеленій формі намагався заволодіти м’ячем у штрафному майданчику суперника, але         його, у недбалій манері,  збиває гравець № 9 у синій формі, який намагався зіграти м’ячем у власному штрафному майданчику. Невиправдані, подібні дії гравця № 9 є порушенням Правила № 12, що повинно каратися 6-ти метровим ударом. Порушення скоєне у недбалій манері, тому дисциплінарних санкцій не потребує. Помилкові дії арбітрів щодо оцінки ігрового епізоду.

2 тайм, 37 хв.:

Гравець № 29 у зеленій формі, здійснив удар по захищених воротах суперника. Захисник № 12 у синій формі намагався заблокувати удар і зіграв рукою в м’яч у власному штрафному майданчику. Беручи до уваги рух руки у напрямку до м’яча та її положення, подібні контакти м’яча і руки є порушенням Правила № 12, що карається 6-ти метровим ударом. Враховуючи те, що м’яч летів у напрямку воріт, в яких знаходився воротар команди, що захищалася, гравець № 12 (у синій формі) правильно отримує попередження (ЖК) за неспортивну поведінку (зрив перспективної атаки). Дії арбітрів виправдані.

«ХІТ» Київ – «Продексім» Херсон:

1 тайм, 17 хв.

Гравець № 3 у білій формі затримує руками суперника № 7 у синій формі, який заволодів м’ячем і намагався розвинути перспективну атаку. Подібні дії захисника № 3 є порушенням Правила № 12, що караються штрафним ударом. Затримуючи суперника і зриваючи перспективну атаку, він отримує попередження (ЖК) за неспортивну поведінку. Дії арбітрів виправдані.

2 тайм, 21 хв.

Гравець № 3 у білій формі збиває у нерозсудливій манері гравця № 10 у синій формі, який виконував атакуючі дії з м’ячем. Подібні дії гравця № 3 є порушенням Правила № 12, що карається штрафним ударом. За скоєння дії, в нерозсудливій манері, він повинен отримати попередження (ЖК) за неспортивну поведінку і вилучення (ЧК) за друге попередження в цьому матчі. Помилкові дії арбітрів щодо оцінки ігрового епізоду.

«Кардинал-Рівне» Рівне – «Сокіл» Хмельницький:

1 тайм, 1 хв.

Намагаючись перешкодити заволодіти м’ячем воротареві команди суперника (№12 у жовтій формі), який зіграв у м’яч головою в центрі майданчика, гравець № 4 у малиновій формі збив його у недбалій манері. Дії гравця № 4 є порушенням Правила № 12, що карається штрафним ударом. Порушення скоєне у недбалій манері, тому дисциплінарних санкцій не потребує. Дії арбітрів виправдані.

1 тайм, 5 хв.:

Гравець № 20 у салатовій формі, на протиході, скоює підніжку гравцю команди суперника № 11 у малиновій формі, що є порушенням Правила № 12, яке карається штрафним ударом. Порушення скоєне у недбалій манері, тому дисциплінарних санкцій не потребує. Натомість, арбітри помилково оцінили цей ігровий епізод, покаравши гравця № 11 у малиновій формі за симуляцію (при цьому, можливо, гравець №11 «домальовував» ступінь травмування). Згідно методичних рекомендацій ФІФА, наголошуємо на тому, що при оцінці ігрових епізодів, пов’язаних з введенням в оману арбітрів (симуляції), вони повинні негайно зупиняти гру та карати порушника жовтою карткою, а команду гравця-порушника - вільним ударом.

1 тайм, 19 хв.

Намагаючись перешкодити заволодіти м’ячем атакуючому гравцю команди суперника, воротар № 12 у жовтій формі діє нерозсудливо, вибігаючи за межі власної штрафної площі, на високій швидкості, збільшуючи зусилля, стрибає в напрямку гравця № 7 у малиновій формі, при цьому грає головою в м’яч та збиває його. Недостатня концентрація уваги не дозволила арбітрам правильно оцінити дії воротаря № 12, які є порушенням Правила № 12, що карається штрафним ударом. За скоєння дії в нерозсудливій манері він повинен отримати попередження (ЖК) за неспортивну поведінку.

2 тайм, 28 хв.:

Гравець № 6 у малиновій формі, правильно виконуючи підкат у боротьбі за м’яч, вибив м’яч у суперника № 15 (салатова форма). Дії гравця №6 не є порушенням Правил гри. Продовжити гру було б виправданими діями, натомість арбітри помилково оцінили епізод, покарали гравця № 6 у малиновій формі призначивши штрафний удар.

З повагою.

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!