ПІСЛЯМОВА-7. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО

Пропонуємо Вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів 6 та 7 турів чемпіонату України з футзалу серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга» сезону 2017/18:

6 тур

«ХІТ» Київ – «Ураган» Івано-Франківськ

1  тайм, 20 хв.:

На цьому відео дуже добре  видно, що м’яч після удару нападника № 11 у синій формі потрапляє в тулуб захиснику № 9 у червоній формі, після  чого відбувається контакт м’яча і руки. Арбітри, повинні керуючись відповідними методичними рекомендаціями (критеріями), щодо оцінки  подібних контактів руки м’яча,  продовжити гру було б більш сприйнятим рішенням.

Натомість другий арбітр, був недостатньо сконцентрованим при оцінці цього епізоду, що призвело до призначення не зовсім виправданого  ШУ, який став 7-мим командним порушенням для гравців у червоній формі.

«Титан» Покровське – «ХІТ» Київ

1  тайм, 16 хв.:

Гравець № 4 у жовтій формі, контролюючи м’яч, рухався на достатньо великій швидкості у напрямку до воріт суперника. Гравець № 9 у червоній формі, намагаючись відібрати у нього м’яч – збив його. Дані дії є порушенням Правила № 12, яке  карається  штрафним ударом, гравець № 9 у червоній формі повинен бути вилученим (ЧК) за позбавлення суперника очевидної гольової можливості, а його команда залишитися у меншості…

Натомість, недостатня концентрація уваги арбітрів не дозволила правильно оцінити цей епізод та призвела до помилкового застосування дисциплінарної  санкції  ЖК замість ЧК гравцю № 9.

7 тур

 «Інбев/НПУ» Житомир/Київ – «Uni-Laman» Одеса

1  тайм, 15 хв.:

Гравець № 34 у синій формі намагається виконати удар «ножицями» або так званий «велосипедний удар» по м’ячу, розташовуючись спиною до воріт суперника і вдаряє у нерозсудливий спосіб воротаря № 12, який також намагається зіграти руками в м’яч з-за спини опонента, у власній штрафній площі.

Дані дії є порушенням Правила № 12 і караються призначенням штрафного удару. За вчинення дій у нерозсудливій манері, порушник  правильно отримав попередження (ЖК) за неспортивну поведінку.

2  тайм, 37 хв.:

Гравець № 10 у синій формі, розвиваючи атаку власної команди, виконав невдалу верхову передачу на свого партнера № 31, який усвідомлюючи, що м’яч його перелітає і вийде за межі майданчика, навмисно зловив його руками – зважаючи на відсутність у діях порушника ознак прояву неспортивної поведінки – застосування дисциплінарних санкцій  не є потрібними.

Дане рішення арбітрів, призначення ШУ без застосування дисциплінарних санкцій є такими, що відповідають вимогам Правил гри.

7 тур

«Ураган» Івано-Франківськ – «Продексім» Херсон

2  тайм, 40 хв.:

Гравець № 5 у білій формі, виконуючи підкат, здійснив перехоплення м’яча ногою і продовжуючи ковзний рух по майданчику, рукою притиснутою до паркету, не навмисно торкнувся  м’яча.

Подібні дії  НЕ є порушенням Правил гри і дії другого арбітра продовжити гру є виправданими.

З повагою.

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 14 40
2 ХІТ (Київ) 14 33
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 29
4 ІнБев (Житомир) 14 24
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 14 20
6 Енергія (Львів) 15 14
7 Сокіл (Хмельницький) 14 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 14 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 15 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 7 17
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 7 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 18
2 Володимир (Тиврів) 8 14
3 Рятувальник (Ромни) 7 10
4 Продексім-2 (Херсон) 8 10
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 9
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!