Продексім – Сокіл 3:1. Післямова + ВІДЕО

Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі головних тренерів херсонського «Продексіма» та хмельницького «Сокола» - Ігоря Москвичова та Романа Ковальчика.

Ігор Москвичов, головний тренер ФК «Продексім» (Херсон):

– Була ключова гра за вихід у півфінал, і вона вийшла не просто гарною, вона була фантастичною. Про це говорять емоції глядачів, емоції футзалістів... Приємно перемагати і проходити далі. І приємно бачити, що команда у важкий момент демобілізується, збирається і показує доволі якісний футзал, який ми повинні показувати завжди. У нас команда молода, всього другий рік ми граємо в такому складі, і десь нам не вистачає психологічної стійкості та впевненості, тому в ході сезону у нас були спади. Але зараз емоції просто переповнюють. Те, що футболісти зробили – чудово. Показали той футзал, який подобається глядачам. Думаю, що не одну сотню вболівальників ми залучимо, якщо будемо так грати. Сподіваюся, що і в півфіналі покажемо таку ж гру, яка виведе нас у фінал.

Роман Ковальчик, головний тренер СК «Сокіл» (Хмельницький):

– Перш за все, хотів би привітати свою команду за те, що вони достойно виступили в першому етапі плей-офф. Знову ж таки, привітати вашу команду з перемогою. Молодці! Вітаю вас! Нам десь трошки не вистачило психологічної рівноваги. Ми на це і розраховували і чекали цього, так що ніякої трагедії не сталося. Все нормально. По цій грі була однакова кількість моментів в обох команд. Десь трохи більше доля схилилася на вашу сторону. Так само і напередодні було при 6-метрових ударах. Не вистачає нам рівноваги, але нічого. Будемо старатися, будемо працювати далі. Знаємо, легко нікому не буде, але ми рухаємося правильною дорогою. Я думаю, що це дуже хороший урок для моїх хлопців. Тут вони зачепили те, що їм бракує на даному етапі, а все інше вони мають. Дуже гарно і файно грають, все виконують. Так що, будемо рухатися вперед. Вам - успіхів!

За матеріалами офіційного сайту ФК «Продексім» (Херсон) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!