У «Кардинала-Рівне» з'явився титульний спонсор

Компанія «INTER BETON» - новий титульний спонсор МФК «Кардинал-Рівне». Відповідну угоду про співпрацю у присутності журналістів та громадськості підписали президент МФК «Кардинал-Рівне» Володимир Валявка та власник ТМ «INTER BETON» Юрій Чаборай.

Президент МФК «Кардинал-Рівне» Володимир Валявка також вручив Юрієві Чабораю іменну зелену футболку із щасливим 13-м номером. 

Юрій Чаборай, власник ТМ «INTER BETON»:

- Розмова про спонсорство та партнерство з «Кардиналом» в нас розпочалася давно. Тоді наша компанія займалася іншим відомим в області спортивним проектом. Але зрештою переговори пройшли успішно і ми домовилися. На жаль, держава сьогодні дуже мало робить для підтримки спорту. Мало соціальної реклами здорового способу життя. Натомість, ми намагаємося цілеспрямовано підтримувати спортсменів із Рівненської області. Сподіваюся, наша співпраця із МФК «Кардинал-Рівне» буде довгою та плідною. А команда – демонструватиме високі результати. Я вже бував на матчах. Це дещо інший формат футболу, аніж той же «Верес», з яким ми також працювали. Футзал – дуже динамічна і видовищна гра.

Володимир Валявка, президент МФК «Кардинал-Рівне»:

- Приємно, що бізнес підтримує спорт. Декілька років тому в нас були серйозні фінансові труднощі, ми просили про допомогу. Такі небайдужі, які погодилися нам допомагати, знайшлися. З минулого сезону ми розпочали співпрацю із компанією «Комфорт-Сервіс». Нам завжди допомагають Рівненська міська рада та Рівненська обласна рада. Тепер у нас з’явився новий титульний спонсор – «INTER BETON». Це відома компанія, яку усі знають як небайдужу до спорту. Ця компанія пропагує здоровий спосіб життя, підтримує дитячий спорт. Гадаю, наша співпраця піде на користь і клубу і титульному спонсору.

За матеріалами офіційного сайту МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!