Ураган готується до нового сезону на чорноморському узбережжі

Новий футзальний сезон 2016/17 рр. вже не за горами. Тому й не дивно, що "ураганівці" не зволікають з активною підготовкою та посилено включилися у роботу. Після двотижневого втягуючого циклу в Івано-Франківську команда вирушила на навчально-тренувальний збір до чорноморського узбережжя.

Саме в курортному містечку Кароліно-Бугаз з 12 по 24 липня футзалісти закладатимуть основу фізично-функціональної підготовки. Як розпочалися перші тренування, і чим будуть повнитися збори розповів наставник іванофранківців – Іван Скіцко.

Дорога до Кароліно-Бугазу - неблизька, але вона, як і всі труднощі, гуртом долається легше. Тим паче, що після однорічної перерви Одеса зустріла івано-франківців гостинно - хорошою погодою, морським вітерцем і незмінним колоритом. А "ураганівці" відразу ж жартують, що "привезли з собою сонце", яке й "змінило" дощі на чорноморському узбережжі.

Головний тренер команди розповів, що всім задоволений, адже найголовніше – хороший мікроклімат в колективі, який налаштовує тільки на позитивну та плідну роботу.

"Команда в повній бойовій готовності працювати на всі сто, що і робить з перших днів навчально-тренувальних зборів. Ми знаємо, що роботи у нас багато, і буде нелегко, але мусимо виконати всі поставлені перед собою завдання. Насамперед, повинні закласти фундамент фізично-функціональної підготовки. Не менш важливо, що такі збори згуртують колектив, і новачки швидше адаптуються. Крім того, всі в однакових умовах й під контролем тренерського штату та медика, і найголовніше - сконцентровані тільки на роботі", - поділився Іван Скіцко.

Весь час "Ураган" працюватиме в режимі дворазових тренувань. "Перші дні ми провели виключно на піску, а з четверга другі тренування будуть відбуватися в залі або в тренажерці, і будуть присвячені наігруванню четвірок, стандартів тощо", - зауважив Іван Васильович.

За словами головного тренера "Урагану", всі гравці приступили до тренувань з хорошими фізичними показниками, а правильне харчування, здоровий сон, і раціональне відновлення організму стануть хорошою запорукою вдалих зборів на морському узбережжі. Тож, вперед!

За матеріалами офіційного сайту НФК "Ураган"

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!