Віктор Бербенцев: чемпіонат буде насичений та інтригуючий

До старту нового сезону залишилося буквально десять днів, але трансферний період ще триває. Днями вже почалася заявочна кампанія, а це значить, що в тому складі, який зараз заявлено, команда зіграє, як мінімум, півсезону. Тому, тренерські штаби ретельно вносять останні корективи в склади своїх команд, завершують кадрові ротації...

Про те, як на даний момент йдуть справи в трансферній політиці чемпіонату, поділився начальник херсонського «Продексіма» Віктор Бербенцев.

- Що скажете про новому сезоні?

– По-перше, аналізуючи комплектацію команд, всі клуби в міжсезоння добре укріпились. Мабуть, наш приклад дав якийсь поштовх, почали повертати досвідчених футболістів з Білорусі, Росії, інших країн. По-друге, додалися дві нові команди. Київський «ХІТ» відразу ставить завдання виграти чемпіонат, ведуть дуже серйозну комплектацію і підготовку до сезону. «Юні-Ламан» теж досить досвідчена, збалансована і зіграна команда. У цьому сезоні слабких команд немає. Так що, чемпіонат буде насичений і інтригуючий!

- Хто підсилився більше за всіх?

– Дуже сильно підсилився івано-франківський «Ураган». «Локомотив», як завжди, залишається еталоном свого роду. Однозначно, він буде ставити завдання повернути чемпіонське звання. «Енергія» спробує утримати завойовані позиції. Досить серйозно зміцнилася «Титан-Зоря» з Дніпровської області. Той же «Кардинал-Рівне», який був кадрово ослаблений у минулому сезоні, зараз теж запросив кілька футзалістів, які значно підсилять команду. Слабких команд практично немає. Кожна команда здатна обіграти будь-якого суперника.

За матеріалами офіційного сайту МФК «Продексім» (Херсон)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!