Зірки року-2020. Підсумки голосування

Підведено підсумки голосування за зірок року, що минає. Паралельно ми проводили опитування серед вболівальників і тренерів та вирішили сформувати дві збірних, щоб свій вибір окремо зробили шанувальники нашого виду спорту, а також головні тренери команд Favbet Екстра-ліги.

Голосування тренерів

Збірна Заходу

Воротарі:

Володимир Кардаш («Ураган»)
Ілля Бакінський («Кардинал-Рівне»)

Універсали:

«Ураган»: Даниіл Абакшин, Ярослав Лебідь
«Енергія»: Тарас Кузь, Олег Легендзевич
«ІнБев»: Роман Бакум, Максим Чеберяк
«Сокіл»: Андрій Хамдамов, Владислав Первєєв
«Кардинал-Рівне»: Анатолій Мілінький, Олександр Бондар

Збірна Сходу

Воротарі:

Олександр Сухов («ХІТ»)
Кирило Ципун («Продексім»)

Універсали:

«Продексім»: Михайло Зварич, Петро Шотурма
«Моноліт-Viva Cup»: Дмитро Бондар, Ілля Терентьєв
«ДЕ ТРЕЙДИНГ»: Євген Юнаков, Анатолій Доманський
«Суми»: Василь Кефа, Андрій Цілик
«ХІТ»: Олександр Педяш, Сергій Журба

Голосування вболівальників

Збірна Заходу

«Ураган»: Микола Микитюк, Даниіл Абакшин
«Енергія»: Тарас Кузь, Мар’ян Пелех
«ІнБев»: Роман Бакум, Денис Бланк
«Сокіл»: Андрій Хамдамов, Владислав Первєєв
«Кардинал-Рівне»: Максим Мануйленко, Роман Горпинич

Збірна Сходу

«Продексім»: Михайло Зварич, Петро Шотурма
«Моноліт-Viva Cup»: Дмитро Бондар, Владислав Сорокін
«ДЕ ТРЕЙДИНГ»: Євген Юнаков, Анатолій Доманський
«Суми»: Віталій Катеринін, Василь Кефа
«ХІТ»: Олександр Педяш, Орест Боргун

Дякуємо всім вболівальникам за активну участь! Плекаємо надії, аби наступного року ми з вами зустрілися на трибунах якогось з українських міст й напередодні новорічних свят побачили яскравий футзал у виконанні найкращих українських гравців!

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 17
2 ХІТ (Київ) 6 14
3 Продексім (Херсон) 6 13
4 Viva Cup (Харків) 6 10
5 Енергія (Львів) 7 9
6 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 6 7
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 3
8 АФФК Суми (Суми) 6 3
9 Сокіл (Хмельницький) 6 2
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!