Ігор Калінін: «Формат з турнірами буднього та вихідного днів дозволяє бути зручним для графіку кожної з команд»

Голова Одеської обласної асоціації футзалу Ігор Калінін розповів про тонкощі цьогорічної організації турніру «Odessa Open Cup».

 Вже другий рік поспіль «Odessa Open Cup» проходитиме під час епідемії коронавірусу. Розкажіть, з якими організаційними складнощами Ви зіткнулися цьогоріч?

– Головною складністю є певні непорозуміння у низці моментів, пов’язаних з участю команд, які представляють ближнє зарубіжжя й хочуть стати учасниками турніру. Щодо інших аспектів, то тут особливих труднощів немає.

– Тим не менш, чи планується участь команд з інших країн у цьогорічному турнірі?

– Так, активно ведемо перемовини з потенційними учасниками й чекаємо на їхнє підтвердження приїзду до Одеси. Думаю, впродовж тижня зможемо остаточно визначитися з цим питанням.

– Яка кількість учасників запланована цьогоріч?

– Загалом, зважаючи на формат, максимальна кількість учасників є не більшою, ніж 24 команди. Орієнтуємося саме на цю цифру.

– Щодо формату, наскільки є зручним проведення турнірів вихідного та буднього днів. У чому перевага такого формату?

– Формат з турнірами буднього та вихідного днів дозволяє бути зручним для графіку кожної з команд. Станом на сьогодні, можу сказати, що склад учасників на турнір вихідного дня вже майже сформований.

– Кого з відомих команд глядачі матимуть змогу побачити в якості учасників турнірів?

– Серед команд, які брали участь у всеукраїнських змаганнях і також зіграють на «Odessa Open Cup» варто відзначити: «Черкасиобленерго» (Черкаси), «SKIDKA» (Київ), «INTER» (Донецьк), «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя), «Яско» (Вінниця).

– Чи запланована участь новачків?

– Сподіваюся, що доїдуть команди з ближнього зарубіжжя. Вони будуть новачками. Також чекаємо на кількох дебютантів з Києва. Звичайно, більшу частину учасників складуть команди, які вже традиційно розглядають цей турнір в якості одного з етапів передсезонної підготовки.

– За роки проведення «Odessa Open Cup» зумів завоювати статус провідного турніру для аматорських команд. Завдяки чому, передусім, вдається його підтримувати?

– Передусім, відзначу місце проведення турніру. Одеса, море, пляж… Розташування комплексу є просто ідеальним для поєднання змагальної діяльності та відпочинку. Ну, і, звичайно, Одеса – це колоритне місто. Його люблять та з радістю сюди приїжджають. Також варто згадати і про згуртовану команду людей, яка працює над створенням цього турніру. Це кропітка праця, яка потім дає результат у вигляді щорічних змагань.

Пресслужба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 8
2 ХІТ (Київ) 4 8
3 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 4 7
4 Продексім (Херсон) 4 7
5 Енергія (Львів) 4 7
6 Viva Cup (Харків) 3 3
7 АФФК Суми (Суми) 3 3
8 Сокіл (Хмельницький) 3 1
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 0
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!