Збірна НПУ – володар Кубка України серед жіночих команд ЗВО

У селі Крижанівка (Одеська обл.) завершився Кубок України серед жіночих команд закладів вищої освіти-2020. Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати турніру.

Матч за 7-ме місце

«Юнга-Морська академія» (Одеса) – ОДАУ (Одеса) – 5:0

Матч за 5-те місце

ОНАЗ ім. Попова (Одеса) – ПНПУ ім. Ушинського (Одеса) –​ 8:1 (4:1)
Голи: Діляра Бондарьова (5, 17), Марія Романченко (9, 10, 25, 30, 39), Аліна Волна (33) – Марія Талеп (8)
Попередження: Ярослава Кобилко (18, О)

Матч за 3-тє місце

НУ «Львівська політехніка» (Львів) – СумДУ (Суми) – 3:0 (1:0)
Голи:
Соломія Куп'як (7, 39 – з ДП), Оксана Нос (39)
Попередження: Соломія Куп'як (30) – Таїсія Кондратенко (30), Катерина Богомолова (30), Людмила Гурняк (32)
Вилучення: Катерина Богомолова (39, друга ЖК)
Нереалізований дабл-пенальті: Соломія Куп'як (40)

Фінал

ХНЕУ ім. Кузнеця (Харків) – НПУ ім. Драгоманова (Київ) – 1:2 (1:0)
Голи:
Олена Шевела (20) – Ксенія Гриценко (21), Анна Шульга (35)
Попередження: Інна Мугурдінова (8), Ольга Рябовіл (18), Анастасія Чиженок (40) – Анна Прокопенко (32)

Відзначимо, що завдяки цій звитязі киянки зуміли захистити свій титул. Тож, у липні саме вони візьмуть участь в Європейських університетських іграх-2020, які у липні прийматиме Белград.

Також зазначимо, що за підсумками турніру було визначено переможниць у таких номінаціях:

Найкращий воротар:
Аліна Дверницька (СумДУ)

Найкращий бомбардир:
​Анна Шульга (НПУ ім. Драгоманова)

Найкращий гравець:
​Юлія Дударчук (ХНЕУ ім. Кузнеця)

Прес-служба Асоцаіції футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!