«Futsal Lviv Open Cup»: результати першого ігрового дня + розклад турніру

Пропонуємо вашій увазі підсумки поєдинків першого ігрового дня «Futsal Lviv Open Cup», в якому змагаються команди U-17, а також розклад наступних ігрових днів.

Товариський матч. КІВС «Енергія» (Львів) - збірна Львівської області – 3:0 (0:0)
Голи:
Андрій Саламаха (23), Ігор Тимців (31, 32)
Попередження: Ростислав Король (14, К)

Відеоогляд матчу:

Група Б. «Сокіл-2» (Хмельницький) - «Вінниця» – 9:0 (5:0)
Голи:
Ідріс Омарі (5, 20), Максим Стрельцов (5, 30), Микита Чорний (13), Степан Зданевич (15), Вадим Данилюк (16, 23), Артур Гринь (22)

Відеоогляд матчу:

Група А. «Кардинал-ДЮСШ№4» (Рівне) - «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 3:1 (1:0)
Голи:
Владислав Ковальчук (5), Максим Малиновський (27, 31) – Олексій Шиман (32 – з дабл-пенальті)
Попередження: Дмитро Дифорд (23) – Дмитро Новак (13)
Вилучення: Дмитро Новак (27, друга ЖК)

Відеоогляд матчу:

Розклад наступних ігрових днів:

30 жовтня

08:30. Група А. «Кардинал-ДЮСШ№4» (Рівне) – КІВС «Енергія» (Львів)

09:40. Товариський матч. «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «Сокіл-2» (Хмельницький)

10:50. Група Б. Збірна Львівської області – «Вінниця»

12:00. Група А. КІВС «Енергія» (Львів) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро)

13:10. Товариський матч. «Кардинал ДЮСШ№4» – «Вінниця»

14:20. Група Б. Збірна Львівської області – «Сокіл-2» (Хмельницький)

31 жовтня

09:00. Матч за 5-те місце

10:10. Матч за 3-тє місце

11:20. Фінал

Також, додамо, що всі трансляції матчів «Futsal Lviv Open Cup» ви зможете подивитися тут.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!