Чемпіонат України серед ветеранів 40+: підсумки першого етапу

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів першого етапу чемпіонату України серед ветеранів 40+, який завершився у Житомирі

14 лютого

«СКВ-Комфортне місто» – «Олімп» U-40 – 4:4

«Чорне море» – «Динамо» – 5:1
Голи:
Мірошник (4), Возний (9), Пилипів (15), Побережний (18), Ятло (19) – Тетявкін (10)

«АРПИ» – «Глорія» – 3:1
Голи:
Нестерук (5, 17), Босенко (12) – Каптенко (3)

«ТВД» – «Володимирівка» – 1:0
Голи:
Москвін (8)

«СКВ-Комфортне місто» – «Глорія» – 2:4
Голи:
Курпас (2), Шакун (4) – Циганок (15 – автогол), Каптенко (20 – з пен.), Станкевич (21), Смішко (24)

«Динамо» – «Володимирівка» – 0:4
Голи:
Тригубець (10, 23), Бутко (17), Беляєв (26)

«Олімп» U-40 – «ТВД» – 2:5
Голи:
Спотар (12), Доценко (17) – Москвін (1), Ю. Кудінов (4), Свищ (10), І. Кудінов (16), Кіндратів (18)

«Чорне море» – «АРПИ» – 1:1
Голи:
Шпичка (3) – Чернишов (14)     

15 лютого

«СКВ-Комфортне місто» – «Чорне море» – 0:5
Голи: Побережний (17), А. Торшин (22), Гірка (23, 24), Шпичка (24)

«АРПИ» – «Олімп» U-40 –​ 9:3
Голи:
Босенко (4, 8), Міщук (6), Доценко (8 – автогол), Зам'ятін (13), Кравченко (14), Шуст (16), Ленський (19), Нестерук (22) – Спотар (11), Пекера (23), Єлістратов (24)

«ТВД» – «Динамо» –​ 6:3
Голи:
Кіндратів (1), Кольцун (2, 6), Москвін (16, 19, 24) – Коваленко (6, 22), Тетявкін (6)

«Володимирівка» – «Глорія» –​ 9:2
Голи:
Тригубець (4, 22, 24), Піддубний (8, 14), Беляєв (11), Ільчишин (14), Севериненко (23), Бутко (24) – Станкевич (14), Каптенко (23)

«ТВД» – «СКВ-Комфортне місто» – 2:2
Голи:
Москвін (1), Кіндратів (17) – Науменко (5), Шкиря (24 – з дабл-пен.)

«Динамо» – «Олімп» U-40 – 3:4
Голи:
Захаров (11), Тетявкін (19), Логінов (22) – Доценко (7, 23), Єлістратов (24), Спотар (24)

«Глорія» – «Чорне море» – 0:7
Голи:
А. Торшин (6), Гірка (9), С. Торшин (11, 24, 24), В. Павленко (14), Побережний (23)

«Володимирівка» – «АРПИ» – 2:2
Голи:
Яцишин (2), Лисенко (23) – Нестерук (5), Чернишов (20)

Нагадаємо, що матчі другого етапу відбудуться 3-4 квітня у Запоріжжі.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 6 18
2 Енергія (Львів) 6 16
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 ХІТ (Київ) 6 12
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 6 6
6 ІнБев (Житомир) 6 4
7 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 4
9 АФФК Суми (Суми) 6 4
10 Сокіл (Хмельницький) 6 4
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!