Чемпіонат України серед ветеранів 40+ в Одесі. Підсумки другого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів другого та третього етапів чемпіонату України серед ветеранів 40+, які 13-го червня пройшли у спорткомплексі «Black Sea-PSV».

Другий етап

«Глорія» (Одеса) – «Динамо» (Суми) – 4:3
Голи: Станкевич (10), Захаренко (12), Марталога (18, 19) – Калиненко (8, 12), Тетявкін (19)

«Володимирівка» (Волинська обл.) – «U-40» (Южноукраїнськ) – 4:1
Голи:
Піддубний (4), Беляєв (13), Лисенко (14), Дуплій (19) – Пекера (3)

«АРПИ» (Донецьк) – «СКВ-Комфортне місто» (Сєвєродонецьк) – 3:2
Голи:
Міщук (4), Нестерук (16), Шуст (16) – Шкиря (14), Скрига (15)

«ТВД» (Львів) – «Чорне море» (Одеса) – 3:3
Голи:
Паршиков (15), Легчанов (18), Москвін (22) – Кушнір (5), Павленко (11, 20)

Підсумкова турнірна таблиця:

1) «Чорне море» – 15 очок (+20)
2) «АРПИ» – 15 очок (+11)
3) «ТВД» – 15 очок (+10)
4) «Володимирівка» – 14 очок
5) «Глорія» – 9 очок
6) «СКВ-Комфортне місто» – 5 очок 
7) «U-40» – 4 очки
8) «Динамо» – 0 очок

Третій етап

Перша ліга

«Глорія» (Одеса) – «Динамо» (Суми) – 5:2
Голи: Станкевич (5), Каптенко (13, 20), Марталога (18), Смішко (19) – Лукась (16, 17)

«СКВ-Комфортне місто» (Сєвєродонецьк) – «U-40» (Южноукраїнськ) – 7:1
Голи:
Курпас (4), Науменко (6), Чумаченко (16), Сушко (19), Семенов (19, 24), Симбірьов (22) – В. Спотар (24)

Вища ліга

«Чорне море» (Одеса) – «Володимирівка» (Волинська обл.) – 2:4
Голи:
Шпичка (12), Мірошник (14) – Піддбуний (12), Дуплій (19), Директоренко (21, 23)

«АРПИ» (Донецьк) – «ТВД» (Львів) – 1:1
Голи:
Ткаченко (8) – Москвін (8)

Турнірна таблиця перед заключним ігровим днем

Вища ліга

1) «Володимирівка» – 17 очок
2) «АРПИ» – 16 очок (+11)
3) «ТВД» – 16 очок (+10)
4) «Чорне море» – 15 очок

Перша ліга

5) «Глорія» – 12 очок
6) «СКВ-Комфортне місто» – 8 очок
7) «U-40» – 4 очки
8) «Динамо» – 0 очок

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!