Чемпіонат України серед ветеранів 45+, 55+ та 65+. Підсумки турнірів

У Житомирі завершилися поєдинки чемпіонату України серед ветеранів 45+, 55+ та 65+. Пропонуємо вашій увазі їхні підсумкові результати.

Чемпіонат України серед ветеранів 65+

4 червня

«Динамо» (Фастів) – «Козацький вал» (Суми) – 0:0
«Десна» (Чернігів) – «Аміко» (Андрушівка) – 5:0
«Динамо» (Фастів) – «Аміко» (Андрушівка) – 2:2
«Козацький вал» (Суми) – «Десна» (Чернігів) – 1:4

5 червня

«Козацький вал» (Суми) – «Аміко» (Андрушіка) – 0:3
«Десна» (Чернігів) – «Динамо» (Фастів) – 1:1

Матч за 3-тє місце
«Динамо» (Фастів) – «Козацький вал» (Суми) – 1:0

Фінал
«Аміко» (Андрушівка) – «Десна» (Чернігів) – 0:3

Номінації

Найкращий воротар:
Олександр Безродний («Козацький вал»)

Найкращий гравець:
Володимир Стоян («Десна»)

Чемпіонат України серед ветеранів 55+

4 червня

«Комунар» (Харків) – «Підприємець» (Хмільник) – 2:1
«Енергія +» (Нова Каховка) – «Аміко» (Андрушівка) – 2:0
ТЦ «К» (Кодимський р-н) – «Підприємець» (Хмільник) – 1:1
«Аміко» (Андрушівка) – «Соборка» (Одеська обл.) – 1:3
«Комунар» (Харків) – ТЦ «К» (Кодимський р-н) – 3:0
«Соборка» (Одеська обл.) – «Енергія +» (Нова Каховка) – 0:3
«Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – «Смілаенерго» (Черкаська обл.) – 3:2
«Смілаенерго» (Черкаська обл.) – АФ «Кодима» (Одеська обл.) – 0:0
АФ «Кодима» (Одеська обл.) – «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 0:4

5 червня

1/4 фіналу
«Комунар» (Харків) – «Смілаенерго» (Черкаська обл.) – 1:1 (пен. 3:2)
«Енергія+» (Нова Каховка) – АФ «Кодима» (Одеська обл.) – 2:1
«Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – ТЦ «К» (Кодимський р-н) – 6:0
«Підприємець» (Хмільник) – «Соборка» (Одеська обл.) – 0:2

1/2 фіналу. Перша ліга
АФ «Кодима» (Одеська обл.) – «Смілаенерго» (Черкаська обл.) – 2:3
ТЦ «К» (Кодимський р-н) – «Підприємець» (Хмільник) – 3:1

1/2 фіналу. Вища ліга
«Соборка» (Одеська обл.) – «Енергія+» (Нова Каховка) – 1:3
«Комунар» (Харків) – «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 0:3

Фінал Першої ліги
«Смілаенерго» (Черкаська обл.) – ТЦ «К» (Кодимський р-н) – 1:0

Фінал Вищої ліги
«Енергія+» (Нова Каховка) – «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 1:2

Найкращий воротар:
Ігор Дженджера («Фортеця»)

Найкращий бомбардир:
Геннадій Вагнер («Фортеця»)

Чемпіонат України серед ветеранів 45+

4 червня

«Авангард» (Новоград-Волинський) – «Коростень» (Житомирська обл.) – 1:4
«Фортуна» (Кам’янець-Подільський) – «Нива» (Петропавлівська Борщагівка) – 5:1
«Чорне море» (Одеса) – «Коростень» (Житомирська обл.) – 3:2
«Фортуна» (Кам’янець-Подільський) – «Чорне море» (Одеса) – 1:6
«STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ) – «Авангард» (Новоград-Волинський) – 9:1
«Нива» (Петропавлівська Борщагівка) – «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ) – 1:10

5 червня

«STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ) – «Фортуна» (Кам’янець-Подільський) – 8:1
«Авангард» (Новоград-Волинський) – «Чорне море» (Одеса) – 1:7
«Коростень» (Житомирська обл.) – «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ) – 2:11
«Чорне море» (Одеса) – «Нива» (Петропавлівська Борщагівка) – 8:1
«Фортуна» (Кам’янець-Подільський) – «Авангард» (Новоград-Волинський) – 4:2
«Нива» (Петропавлівська Борщагівка) – «Коростень» (Житомирська обл.) – 2:7

6 червня
«Авангард» (Новоград-Волинський) – «Нива» (Петропавлівська Борщагівка) – 1:1
«Коростень» (Житомирська обл.) – «Фортуна» (Кам’янець-Подільський) – 0:10
«STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ) – «Чорне море» (Одеса) – 3:1

Загальний розподіл місць:

1. «STAVNI KYIV»
2. «Чорне море»
3. «Фортуна» (Кам’янець-Подільський)
4. «Коростень» (Житомирська обл.)
5. «Авангард» (Новоград-Волинський)
6. «Нива» (Петропавлівська Борщагівка)

Найкращий воротар:
Володимир Павленко («Чорне море»)

Найкращий гравець:
Олександр Косенко («STAVNI KYIV»)

Найкращий бомбардир:
Віталій Чернишов («STAVNI KYIV»)

Фотозвіти з турнірів незабаром шукайте на сторінці АФУ у Facebook.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!