Кубок України серед ветеранів 50+ та чемпіонат України серед ветеранів 60+. Підсумки першого дня

Пропонуємо вашій увазі підсумки першого ігрового дня Кубка України серед ветеранів 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, який триває в Одесі.

4 вересня

Кубок України серед ветеранів  50+

Група А. «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – «Олімп» (Южноукраїнськ) – 2:2
Група А. «Динамо-Зіконі» (Суми) – «Бершадщина» (Вінницька обл.) – 1:1
Група В. «Союз-ХСС» (Донецька обл.-Харків) – «Енергія +» (Нова Каховка) – 2:0
Група В. «Благовіст» (Ніжин) – «Кодима» (Одеська обл.) – 0:3
Група В. «Хлібодар» (Сумська обл.) – «Союз-ХСС» (Донецька обл.-Харків) – 0:2
Група В. «Енергія +» (Нова Каховка) – «Благовіст» (Ніжин) – 2:1
Група В. «Кодима» (Одеська обл.) – «Хлібодар» (Сумська обл.) – 3:0
Група С. «Syngenta» (Умань) – «Гарант» (Кременчуцький р-н) – 1:1
Група С. «Шахтар» (Донецька обл.) – «Балта» (Балта) – 4:4

Чемпіонат України серед ветеранів  60+

Група А. «Гарант» (Кременчуцький р-н) – «Спартак» (Харків) – 4:0
Група А. «Локомотив» (Дніпро) – «Десна» (Чернігів) – 2:2
Група А. «Спартак» (Харків) – «Дністер» (Овідіополь) – 0:0
Група А. «Десна» (Чернігів) – «Гарант» (Кременчуцький р-н) – 1:8
Група А. «Дністер» (Овідіополь) – «Локомотив» (Дніпро) – 1:1
Група В. «Рішельє (Одеса) – «Медіана+» (Мелітополь) – 2:0
Група В. «Ветеран» (Конотоп) – «Енергетик» (Зеленодольськ) – 0:0
Група В. «Бахмут» (Донецька обл.) – «Рішельє (Одеса) – 1:1
Група В. «Медіана+» (Мелітополь) – «Ветеран» (Конотоп) – 2:0
Група В. «Енергетик» (Зеленодольськ) – «Бахмут» (Донецька обл.) – 1:1
Група С. «Київ» (Київ) – «Хортиця» (Запоріжжя) – 4:0
Група С. «Комунар» (Харків) – «Енергія» (Львів) – 2:0
Група С. «Південнодонбасівець» (Вугледар) – «Київ» (Київ) – 0:2
Група С. «Хортиця» (Запоріжжя) – «Комунар» (Харків) – 2:4
Група С. «Енергія» (Львів) – «Південнодонбасівець» (Вугледар) – 4:1
Група D. «Ніколь-Технологія» (Суми) – «Спорт-Інвест» (Дніпро) – 7:1
Група D. «ТВД» (Львів) – «Базис» (Умань) – 1:0
Група D. «Рось» (Київська обл.) – «Ніколь-Технологія» (Суми) – 0:0
Група D. «Спорт-Інвест» (Дніпро) – «ТВД» (Львів) – 0:6
Група D. «Базис» (Умань) – «Рось» (Київська обл.) – 1:3

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 6 16
2 ХІТ (Київ) 6 15
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 12
5 ІнБев (Житомир) 6 10
6 Сокіл (Хмельницький) 6 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 7 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 6 1
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2 6
2 Рятувальник (Ромни) 1 3
3 Володимир (Тиврів) 2 3
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 2 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 1 0
7 Черкаси (Черкаси) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!