Оприлюднений розклад матчів чемпіонату України серед ветеранів 45+ та 55+ у Житомирі

З 14 по 16 березня у Житомирі проходитимуть матчі чемпіонату України серед ветеранів 45+ та 55+. Пропонуємо вашій увазі календар змагань.

Участь у турнірі підтвердили 25 команд: 18 у віковій категорії 55+ та 7 у віковій категорії 45+. Найстарші ветерани зіграють у два етапи: груповий та плей-офф, молодші визначатимуть переможця за коловою системою.

14 березня

55+ (ФОК):

11:30. «Фортеця» - ВФК «Сільмаш»
12:10. «Ніколь-Технологія» - «Сотта-Маріуполь»
12:50. ВФК «Сільмаш» - «Локомотив»
13:30. «Сотта-Маріуполь» - «Аміко»
14:10. «Київ» - «Хмільніцьки козаки»
14:50. «Чорне Море - «Маяк»
15:30. «Хмільніцьки козаки» - «Комунар»
16:10. «Маяк» - «Десна»
16:50. «Соборка» - «Медіана»
17:30. «Союз» - «Динамо»
18:10. «Медіана» - «Енергія+»
18:50. «Динамо» - АФ «Кодима»

45+ («Динамо»): 

12:00. «Фортуна» - «Полісся»
13:00. «Авангард» - «Чорне море»
13:50. «Локомотив» - «Конотоп»
14:40. «Полісся» - «STAVNI KYIV»
15:30. «Локомотив» - «Чорне море»
16:20. «Фортуна» - «STAVNI KYIV»
17:10. «Авангард» - «Конотоп»

15 березня

55+ (ФОК):

09:00. «Локомотив» - «Фортеця»
09:35. «Аміко» - «Ніколь-Технологія»
10:10. «Комунар» - «Київ»
10:45. «Десна» - «Чорне море»
11:20. «Енергія» - «Соборка»
11:55. АФ «Кодима» - «Союз»
12:50. 1/8 фіналу
13:30. 1/8 фіналу
14:10. 1/8 фіналу
14:50. 1/8 фіналу
15:30. 1/8 фіналу
16:10. 1/8 фіналу
16:50. 1/8 фіналу 
17:30. 1/8 фіналу
18:10. 1/4 фіналу
18:50. 1/4 фіналу
19:30. 1/4 фіналу
20:10. 1/4 фіналу

45+ («Динамо»):

09:30. треті гірші команди 55+
10:10. «Чорне море» - «Конотоп»
11:00. «Полісся» - «Авангард»
11:50. «Локомотив» - «Фортуна»
12:40. «Конотоп» – «STAVNI KYIV»
13:30. «Полісся» - «Локомотив»
14:20. «Чорне море» - «Фортуна»
15:10. «STAVNI KYIV» - «Авангард»
16:00. команди, що поступилися в 1/8 фіналу 55+ грають за підсумкові місця
16:35. команди, що поступилися в 1/8 фіналу 55+ грають за підсумкові місця
17:10. команди, що поступилися в 1/8 фіналу 55+ грають за підсумкові місця
17:45. команди, що поступилися в 1/8 фіналу 55+ грають за підсумкові місця

16 березня

55+ (ФОК):

09:00. 1/2 фіналу Вищої ліги
09:40. 1/2 фіналу Вищої ліги
14:00. фінал Вищої ліги
14:50. «STAVNI KYIV» - «Чорне море» (45+)

45+ («Динамо»): 

09:00. 1/2 фіналу Першої ліги 55+
09:35. 1/2 фіналу Першої ліги 55+
10:20. «Фортуна» - «Авангард»
11:10. фінал Першої ліги 55+
11:50. Чорне море – Полісся
12:40. Stavni – Локомотив
13:30. Конотоп – Фортуна
14:20. Авангард – Локомотив
15:10. Конотоп - Полісся

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!