Полтава прийматиме матчі фінальної частини чемпіонату України серед ветеранів 50+

З 11 по 13 квітня у спорткомплексі ПЗМС відбудуться матчі фінального етапу чемпіонату України серед ветеранів 50+.

Розклад поєдинків виглядає таким чином:

11 квітня

13.00. «Тинь» (Южноукраїнськ) – «Енергодар» (Енергодар)
13.45. «Syngenta» (Умань) – «OLD STAR» (Світловодськ)
14.30. «Союз» (Донецька обл.) – «Енергія+» (Нова Каховка)
15.15. «Фортеця» (Кам'янець-Подільський) – «Локомотив» (Лиман)
16.00. «OLD STAR» (Світловодськ) – «Союз» (Донецька обл.)
16.45. «Енергодар» (Енергодар) – «Syngenta» (Умань)
17.30. «Локомотив» (Лиман) – «Тинь» (Южноукраїнськ)
18.15. «Енергія+» (Нова Каховка) – «Фортеця» (Кам'янець-Подільський)

12 квітня

09.30. «Енергодар» (Енергодар) – «Фортеця» (Кам'янець-Подільський)
10.15. «Енергія+» (Нова Каховка) – «Тинь» (Южноукраїнськ)
11.00. «Syngenta» (Умань) – «Союз» (Донецька обл.)
13.15. «OLD STAR» (Світловодськ) – «Локомотив» (Лиман,Дон.обл.)
14.00. 1-4
14.45. 2-3
15.30. 7-8 (за 3-є місце 1-ої ліги, за необхідності*)
16.15. 7-8 (за 1-е місце 1-ої ліги, за необхідності*)

13 квітня

09.30. 3-1
10.15. 2-4
11.00. 3-1
11.45. 1-2

Також пропонуємо вашій увазі турнірну таблицю за підсумками першого етапу:

М

Команди

1

2

3

4

5

6

7

8

М

О

1

«Syngenta» (Умань)

 

 

0:1

4:0

3:3

 

 

3:2

10-6

7

2

«Союз-ХСС» (Донецьк/Харків)

 

 

4:1

2:2

 

 

1:0

3:4

10-7

7

3

«Енергія+»(Нова Каховка)

3:3

 

 

0:2

 

3:2

3:0

 

9-7

7

4

«Локомотив»(Лиман)

0:4

2:2

 

 

2:0

 

2:1

 

6-7

7

5

«Фортеця» (Кам’янець-Подільский)

1:0

1:4

 

 

 

1:1

 

3:2

6-7

7

6

«OLD STAR»(Світловодськ)

 

 

1:1

 

2:3

 

0:1

4:1

7-6

4

7

«Ізотоп» (Енергодар)

 

0:1

 

1:2

0:3

 

 

1:0

2-6

3

8

«Тинь» (Южноукраїнськ)

2:3

4:3

2:3

 

 

1:4

 

 

9-13

3

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 ХІТ (Київ) 5 12
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 10
3 Продексім (Херсон) 4 10
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 4 9
5 Енергія (Львів) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 4 4
7 Сокіл (Хмельницький) 5 3
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 5 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 4 1

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!