У Білозір'ї завершилися матчі першого етапу чемпіонату України серед ветеранів 50+

З 15 по 16 лютого у Білозір'ї (Черкаська обл.) пройшли матчі першого етапу чемпіонату України серед ветеранів 50+. До вашої уваги їхні результати і турнірна таблиця змагань.

15 лютого

«Syngenta» (Умань) – «Тинь» (Южноукраїнськ) – 3:2

«Союз-ХСС» (Донецька обл.-Харків) – «Енергодар» (Запорізька обл.) – 1:0 

«Фортеця» (Кам'янець-Подільський) – «OLD STAR» (Світловодськ) – 1:1 

«Локомотив» (Лиман) – «Енергія+» (Нова Каховка) – 2:0 

«Тинь» (Южноукраїнськ) – «OLD STAR» (Світловодськ) – 1:4 

«Ізотоп» (Енергодар) – «Енергія+» (Нова Каховка) – 0:3 

«Syngenta» (Умань) - «Локомотив» (Лиман) – 4:0 

«Союз-ХСС» (Донецька обл.-Харків) – «Фортеця» (Кам'янець-Подільський) – 4:1

16 лютого

 «Фортеця» – «Тинь» – 3:2

«Локомотив» – «Союз-ХСС» – 2:2

«Енергія+» – «Syngenta» – 3:3

«OLD STAR» – «Ізотоп» – 0:1

«Cоюз-ХСС» – «Тинь» – 3:4

«Фортеця» – «Syngenta» – 1:0

«Локомотив» - «Ізотоп» – 2:1

«Енергія+» – «OLD STAR» – 3:2

Турнірна таблиця за підсумками першого етапу:

Команди

1

2

3

4

5

6

7

8

М'ячи

Очки

1

«Syngenta» (Умань)

 

 

0:1

4:0

3:3

 

 

3:2

10-6

+4

7

2

«Союз-ХСС» (Донецька обл.-Харків)

 

 

3:4

4:1

2:2

 

1:0

 

10-7

+3

7

3

«Фортеця» (Кам'янець-Подільський)

1:0

1:4

 

 

 

1:1

 

 

3:2

6-7

-1

7

4

«Локомотив» (Лиман)

0:4

2:2

 

 

2:0

 

2:1

 

6-7

-1

7

5

«Енергія+»
(Нова Каховка)

3:3

 

 

0:10

 

3:2

3:0

 

9-7

+2

7

6

«OLD STAR» (Світловодськ)

 

 

1:1

 

2:3

 

0:1

4:1

7-6

+6

7

 

7

«Ізотоп» (Енергодар)

 

0:1

 

1:2

0:3

 

 

1:0

2-6

-4

3

8

«Тинь» (Южноукраїнськ)

2:3

4:3

2:3

 

 

1:4

 

 

9-13

-4

3

 

 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 7 19
2 ХІТ (Київ) 7 18
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 16
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 7 12
5 ІнБев (Житомир) 7 10
6 Сокіл (Хмельницький) 7 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 7 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 8 3
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
2 Рятувальник (Ромни) 2 6
3 Володимир (Тиврів) 3 6
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 3 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 2 0
7 Черкаси (Черкаси) 3 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!