У Полтаві завершилися матчі чемпіонату України серед ветеранів 50+

У спорткомплексі ПЗМС за підсумками трьох днів змагань визначилися володарі нагород у Вищій та Першій лігах чемпіонату України серед ветеранів 50+

Результати вирішальних матчів у Першій лізі:

«Ізотоп» (Енергодар) – «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 0:0

«Енергія+» (Нова Каховка) «Тинь» (Южноукраїнськ) 4:2
Голи: Ігор Штихарь (3, пен, 7), Олександр Перевертайло (5), Володимир Орел (13) – Олександр Кривицький (1,16)

«OLD STAR» (Світловодськ) – «Локомотив» (Лиман) – 0:0

Підсумковий розподіл місць:

1) «Енергія+»
2) «Ізотоп»
3) «OLD
STAR»
4) «Тинь»

Результати вирішальних матчів у Вищій лізі:

«Союз-ХСС» (Донецьк-Харків) – «Syngenta» (Умань) 2:1
Голи:
Олександр Косенко (3), Юрій Надточій (24) – Андрій Корнійчук (3)

«Фортеця» (Кам’янець-Подільський) «Локомотив» (Лиман) 2:3
Голи:
Євген Мінько (20), Валерій Богуцький (28) – Сергій Василець (11), Олександр Бридун (22, 26)
Нереалізований дабл-пенальті: В’ячеслав Устенко (20)

«Локомотив» (Лиман) – «Союз-ХСС»1:3
Голи:
Олександр Бридун (7), Сергій Буймов (8, 15) – Олександр Косенко (12)

«Syngenta» (Умань) – «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 5:1
Голи:
Олександр Бондаренко (4, 6, 18, 27), Олександр Карнаушенко (28) – Валерій Богуцький (22)

Підсумковий розподіл місць:

1) «Союз-ХСС»
2) «Syngenta
»
3) «Локомотив»
4) «Фортеця»

Також було визначено найкращих гравців за номінаціями:

Найкращий голкіпер:
Віктор Сухорук («Союз-ХСС»)

Найкращий нападник:
Олександр Бондаренко («Syngenta», 8 м’ячів)

Найкращий гравець:
Сергій Усаковський («Syngenta»)

Найкращий гравець у команді «Локомотив»:
Олександр Бридун

Найкращий гравець у команді «Фортеця»:
Євген Слабунов

Прес-служба Асоціація футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 9 25
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 9 18
4 ІнБев (Житомир) 9 16
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 12
6 Сокіл (Хмельницький) 9 9
7 Енергія (Львів) 9 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 9 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 3 9
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
3 Володимир (Тиврів) 4 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3 6
5 Продексім-2 (Херсон) 4 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 3 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Матч зірок. Голосування

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!