В Одесі відбудуться ветеранські турніри у трьох категоріях

До Південної Пальміри з’їдуться ветеранські команди для участі у Кубку України серед вікових категорій 40+ та 50+, а також чемпіонаті України 60+.

Поєдинки Кубка України 50+ та чемпіонату України 60+ відбудуться з 2-го по 5-те вересня, а матчі Кубка України 40+ – з 4-го по 6-те.

Пропонуємо вашій увазі підсумки жеребкування.

Чемпіонат України серед ветеранів 60+

Група А

«Київ»
«Ніколь-Технологія» (Суми)
«Локомотив» (Дніпро)
«Динамо» (Приморськ, Запорізька обл.)
«Соборка» (Одеса)

Група В

«Гарант» (Кременчуцький р-н)
«Ветеран-Бахмут» (Донецька обл.)
«Базис» (Умань, Черкаська обл.)
«Славутич» (Василівка, Запорізька обл.)

Група С

«ТВД» (Львів)
«Комунар» (Харків)
«Синявське» (Рокитне, Київська обл.)
«Хортиця» (Запоріжжя)
«Чорне море» (Одеса)

Група D

«Рішельє» (Одеса)
«Енергія» (Львів)
«Південнодонбасівець» (Вугледар, Донецька обл.)
«Медіана» (Мелітополь, Запорізька обл.)
«Фортеця» (Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)

Кубок України серед ветеранів 50+

Група А

«Syngenta» (Умань, Черкаська обл.)
«Енергія +» (Нова Каховка, Херсонська обл.)
«Бершадщина» (Вінницька обл.)
«Локомотив» (Лиман, Донецька обл.)
«Ветеран-Дрогобич» (Львівська обл.)

Група В

«Союз-ХСС» (Донецьк-Харків)
«Балта» (Одеська обл.)
«Хлібодар» (Суми)
«Рівнестандарт» (Рівне)
«Баварія» (Енергодар, Запорізька обл.)

Група С

«Фортеця» (Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)
«Тинь» (Южноукраїнськ, Миколаївська обл.)
«Благовіст» (Ніжин, Чернігівська обл.)
«ТВД» (Львів)
«Лабіринт» (Світловодськ, Кіровоградська обл.)

Кубок України серед ветеранів 40+

Група А

«Володимирівка» (Волинська обл.)
«Чорне море» (Одеса)
«Олімп» (Южноукраїнськ, Миколаївська обл.)
«Бахмач» (Чернігівська обл.)
«SV-40» (Світловодськ, Кіровоградська обл.)

Група В

«ТВД» (Львів)
«АРПИ Запоріжжя» (Запоріжжя)
«Глорія» (Одеса)
«Avto STO» (Яворів, Львівська обл.)

Остаточний розклад змагань буде оприлюднений пізніше.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 35
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 34
4 Енергія (Львів) 16 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 17
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 16 15
7 ІнБев (Житомир) 16 15
8 АФФК Суми (Суми) 16 14
9 Сокіл (Хмельницький) 15 12
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 15 10
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!