У Дніпрі вшанували футзальну команду ДДФА – чемпіона Всесвітньої Універсіади та чемпіона Європи серед ВНЗ + ВІДЕО

20 червня у залі спорткомплексу «Олімпія+» відбулось справжнє свято футзалу – вшанування «золотого» складу команди Дніпропетровської держаної фінансової академії. Футзалісти ДДФА на протягом 2000-х років були серед законодавців мод у вітчизняному студентському футзалі, і їх досягнення кажуть самі за себе: чемпіони Всесвітніх Студентських Ігор (2002 рік, Естонія), бронзові призери чемпіонату Європи серед ВНЗ (2006 рік, Сербія), чемпіони Європи серед ВНЗ (2007 рік, Словенія), срібні призери чемпіонату Європи серед ВНЗ (2008 рік, Польща). Саме 15-річчю перемоги у Всесвітніх Студентських Іграх та 10-річчю перемоги на чемпіонаті Європи серед ВНЗ і був присвячений цей захід. Окрім того, він був приурочений до Дня молоді.

У складі команди ДДФА на паркет спорткомплексу «Олімпія+» вийшли гравці, які досить відомі у футзальних колах. Дехто з них вже встиг отримати тренерський досвід. На жаль, на це свято не змогли приїхати Сергій Коваль та Олексій Фетько. Але інші представники тієї «золотої» команди вийшли на паркет. Тому, склад «фінансистів» виглядав так: Віталій Соломка, Андрій Неруш, Олександр та Олег Маржановські, Станіслав Брацилов, Андрій Засенко, Олексій Білоус, Валентин Сопільняк та Андрій Богомазов. Як і тоді, очолив цю команду Олександр Юзик.

А суперниками «золотої» команди були нинішні вихованці Олександра Юзика – 10-річні вихованці ДЮСШ «Спартак». За словами Олександра Дмитровича, це знаково, тому що ці юні футзалісти народились тоді, коли їх нинішні суперники ставали чемпіонами Європи. І в цій зустрічі поколінь маленькі гравці мали змогу чомусь навчитись у своїх більш досвідчених опонентів. 

Щодо результату, то в основний час була зафіксована нічия. А ось у серії післяматчевих пенальті з рахунком 8:7 перемогли представники нового покоління футзальної Дніпропетровщини, яке тільки починає свій шлях у великому футзалі. І Олександр Юзік сподівається, що воно буде таким же «золотим», як і те, що перемагало у 2000-х роках.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!