У Донецькій області відбувся семінар для футзальних арбітрів

У офісі Федерації футболу Донецької області пройшов перший суддівський семінар з циклу «Практика футзального арбітра». Він дав старт втіленню в життя програми розвитку суддівського корпусу в Донецькій області, яка раніше була затверджена рішеннями розширеного засідання виконкому.

Перед вісімнадцятьма слухачами, а це ветерани футболу, громадські діячі і починаючі футзальні арбітри, з лекціями на тему «Жести арбітра у футзалі» і «Рекомендації суддівської колегії для арбітрів Краматорської ліги» виступив суддя АФУ харків'янин Денис Чумак. В ході лекцій особлива увага приділялася єдиної трактуванні суддями правил і епізодів гри.

Під час практичних занять слухачі детально зупинилися на суперечливі моменти у поєдинках Краматорської ліги, проаналізували і розібрали суддівські рішення та помилки. Відео цих ігор було надано МФК «Донбас».

Керівництво Федерації футболу Північного Донбасу, яка організувала навчання, виражає особу подяку віце-президенту АФУ Вадиму Каганову і першому віце-президенту ФФДО Олександру Косевичу за постійну увагу до проблеми підвищення якості футзального арбітражу, а також підтримку ініціатив та починань у цьому напрямку.

Про час і дату проведення наступних семінарів буде повідомлено додатково.

Микола Гісь, спеціально для Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!