Валерій Легчанов: Перемогти своїх суперників по Основному раунду Кубку УЄФА зможемо за рахунок єдності колективу

Головний тренер львівської «Енергії» Валерій Легчанов у інтерв’ю прес-службі Асоціації футзалу України висловив свої думки стосовно підсумків жеребкування Основного раунду Кубку УЄФА, яке відбулось у Ньйоні.

- Валеріє Акіндійовичу, як Ви оцінюєте результати жеребкування для «Енергії»?
- У нас дуже пристойна група. Всі команди приблизно однакові за рівнем. До того ж, і «Раба ЕТО Дьйор», і «Кремлін-Бісетр Юнайтед» - досвідчені єврокубкові бійці. Тому, легко з ними однозначно не буде. До того ж, і у групі G Попереднього раунду теж серйозні суперники. Тому, група в нас буде рівною.

- Чи плануєте Ви переглядати матчі Попереднього раунду?
- Так. Можливо, наживо подивитись не вийде, оскільки у той час, коли у нас проходитимуть матчі Попереднього раунду Кубку УЄФА, в нас вже стартує чемпіонат України. Але ми обов’язково переглянемо матчі групи G.

- За рахунок чого «Енергія» може здолати своїх суперників по Основному раунду?
- За рахунок єдності та дружнього колективу. Це допомогло нам перемогти «Локомотив», і це має нам допомогти у матчах Кубку УЄФА. До того ж, я сподіваюсь, що нас підтримають і львівські вболівальники.

Нагадаємо, що «Енергія» зіграє у Основному раунді Кубку УЕФА з французьким «Кремлін-Бісетр Юнайтед», угорським «Раба ЕТО Дьйор», а також з переможцем Попереднього раунду у групі G.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!