Кубок України серед жінок: «Злагода» вийшла у фінал

У Дніпрі відбувся матч-відповідь півфіналу Кубку України серед жіночих команд. Місцева «Злагода» на паркеті спорткомплексу «Олімпія+» приймала полтавський «ПЗМС». Враховуючи рахунок першої зустрічі (2:2), невеличка перевага за рахунок виїзних голів була на боці підопічних Олени Кудзієвої. А вже по ходу першого тайму дніпровські футзалістки змогли довести свою перевагу на ділі, забивши у ворота «ПЗМС» два м’ячі. Але трохи згодом Таїсія Бабенко змогла відквитати один м’яч. Однак, господарки майданчику мали свій план ан цю гру, який спрацював у середині другого тайму. Саме останні десять хвилин другої половини гри стали вирішальними. Дніпровкам вдалося забити у ворота «заводчанок» ще чотири м’ячі. Єдине, що могли зробити підопічні Миколи Кудацького, так це відквитати один гол, що зробила Валерія Єрмоленко. Але підсумковий рахунок 6:2, який певною мірою став сенсаційним, засвідчив, що саме «Злагода» стала фіналістом Кубку України серед жіночих команд.

«Злагода» (Дніпро) – «ПЗМС» (Полтава) – 6:2