Енергія - Ураган 7:1. Післямова

Центральний матч 1/8 фіналу Кубка України “Енергія” – “Ураган”, в якому львівські енергетики перемогли з рахунком 7:1, прокоментували головні тренери обох команд – Валерія Легчанова та Івана Скіцка.

Головний тренер “Енергії” Валерій Легчанов:

- Найголовніше, що мені сподобався підхід команди до матчу. Протягом всього тижня ми цілеспрямовано готувались до суперника, вивчали їхні сильні і слабкі сторони. Задоволений реалізацією моментів — відсоток дуже високий. Пішла перевага, віра в перемогу зміцніла, і вже доводили матч за рахунком, так би мовити, “на класі”. Все одно без помилок не буває, ми їх будемо розбирати. Були помилки в першому таймі, особливо при стандартних положеннях. Хочу привітати вболівальників, дуже сподобалась їх підтримка, кількість глядачів на трибунах зростає з кожним матчем. Всіх з перемогою!

Головний тренер “Урагану” Іван Скіцко:

- Що тут можна сказати? Гра програна повністю, що перший тайм, що другий тайм. Не побачив я у хлопців того “вогника”, що був у “Енергії”. Швидше за все, я не настроїв відповідно, і ця поразка повністю на мені. Але на такі ігри не потрібно навіть настроюватись. Це ж дербі, і кожен мав би це розуміти. Зараз по гарячих слідах важко щось говорити, треба буде розібратись. Хлопцям все одно хочу подякувати, як би там не було, робили свою роботу. Те, що є проблеми і треба якісь зміни робити в команді, це однозначно. Кубок ми вже, можна сказати, прогавили, зосередимось на чемпіонаті. “Енергію” поздоровляю, молодці. Дійсно, порадували і грою, і бійцівські якості, і віддача. В нас цього не було, в цьому компоненті ми повністю програли.

За матеріалами офіційного сайту СК “Енергія” (Львів)
Фото: Євген Кравс

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!