Favbet Кубок України 2020/2021: призначення арбітрів на матчі-відповіді першого попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі-відповіді першого попереднього етапу Favbet Кубка України 2020/2021.

5 листопада

«АРПИ» (Донецьк) – «Human» (Дніпро)
18:30. м. Запоріжжя, ПС ЗАБ
Арбітри:
 Л. Ізбаш, О. Максименко (обидва – Миколаїв), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)  
Спостерігач арбітражу: С. Туржанський (Запоріжжя)  

6 листопада

«ДДХ» (Дніпро) – «Нікма» (Запоріжжя)
19:00. м. Дніпро, СК УДХТУ
Арбітри:
 С. Ващук, Ю. Воложенко-мол. (обидва – Харків), І. Андрєєв (Дніпро) 
Хронометрист: В. Стрижак (Дніпро)  
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

7 листопада

«Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне) – «Галицька здоба» (Львів)
12:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
 О. Леончук, Н. Бас (обидва – Волинська обл.), Т. Василишин (Рівне) 
Хронометрист: В. Самков (Рівне)  
Спостерігач арбітражу: Р. Матвіюк (Луцьк)

«Любарт» (Луцьк) – «Бастіон» (Львів)
13:00. м. Львів, СК «Адреналін Сіті»
Арбітри:
 В. Дзюра, В. Кулай (обидва – Рівне), О. Хомич (Луцьк)
Хронометрист: О. Джафарова (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

«Гепард» (Харків) – «Юрінновація» (Київ)
15:30. м. Харків, СК «Каразінський»
Арбітри:
 А. Савельєв, М. Мисловська, (обидва – Суми), С. Ващук (Харків) 
Хронометрист: А. Грінченко (Харків)  
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Теремно Хліб» (Луцьк)
16:00. м. Івано-Франківськ, СК КФВ
Арбітри:
 Н. Лизан, М. Герчук (обидва – Львівська обл.), П. Липецький (Івано-Франківськ)
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)  
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Львівська обл.)

«Яско» (Вінниця) – «Інтер» (Донецьк)
16:00. м. Вінниця, СК «Нокаут»
Арбітри:
 С. Подворний, Д. Божко (обидва – Хмельницький), О. Сидорук (Вінниця) 
Хронометрист: М. Слободянюк (Вінниця)  
Спостерігач арбітражу: М. Подраний (Житомир)

«Рятувальник» (Ромни) – «BudmonsteR» (Київ)
17:00. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 Я. Опришко, А. Звягінцев (обидва – Кременчук), Р. Лутій (Київ) 
Хронометрист: С. Федорченко (Київ)  
Спостерігач арбітражу: О. Шабан (Суми)

8 листопада

«SKIDKA» (Київ) – «Ельдорадо» (Київ)
12:45. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 О. Гопка (Черкаси), Р. Гейло (Київська обл.), М. Кравченко (Київ)   
Хронометрист: В. Бородін (Київ) 
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 11 27
2 ХІТ (Київ) 12 25
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 25
4 Енергія (Львів) 12 25
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 АФФК Суми (Суми) 12 11
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 12 11
8 ІнБев (Житомир) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 9
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 13 7
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!