Favbet Кубок України: визначено пари команд, які зіграють на першому та другому попередньому етапах

Сьогодні у Будинку футболу УАФ відбулося жеребкування першого та другого попереднього етапів Favbet Кубка України сезону 2020/2021. Пропонуємо вашій увазі пари команд, які були сформовані за його підсумком.

Перший попередній етап

«Human» (Дніпро) – «АРПИ» (Донецьк)

«Нікма» (Запоріжжя) – «ДДХ» (Дніпро)

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Карбон» (Черкаси)

«Budmonster» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)

«Сервіс Люкс» (Суми) – «Геологія» (Кременчук)

«Юрінновація» (Київ) – «Гепард» (Харків)

«Городенка» (Городенка) – «Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький)

«Ельдорадо» (Київ)/«Hermes» (Одеса) – «SKIDKA» (Київ)

«Інтер» (Донецьк) – «Яско» (Вінниця)

«Бастіон» (Львів) – «Любарт» (Луцьк)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Теремно Хліб» (Луцьк)

«Галицька здоба» (Львів) – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне)

Всі стадії турніру складатимуться з двоматчевих протистоянь. Базові дати поєдинків: 17 жовтня та 7 листопада.

Другий попередній етап

«Сервіс Люкс» (Суми)/«Геологія» (Кременчук) – «Юрінновація» (Київ)/«Гепард» (Харків)

«Human» (Дніпро)/«АРПИ» (Донецьк) – «Budmonster» (Київ)/«Рятувальник» (Ромни)

«Нікма» (Запоріжжя)/«ДДХ» (Дніпро) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя)/«Карбон» (Черкаси)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)/«Теремно Хліб» (Луцьк) – «Ельдорадо» (Київ)/«Hermes» (Одеса) – «SKIDKA» (Київ)

«Городенка» (Городенка)/«Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) – «Бастіон» (Львів)/«Любарт» (Луцьк)

«Інтер» (Донецьк)/«Яско» (Вінниця) – «Галицька здоба» (Львів)/«Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне)

Базові дати поєдинків: 28 листопада та 12 грудня.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 9 24
2 Енергія (Львів) 9 19
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 8 16
4 ХІТ (Київ) 7 15
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 10
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 9 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!