Favbet Кубок України: визначено учасників другого попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі результати підсумкові результати двоматчевих протистоянь, які відбулися у рамках першого попереднього етапу Favbet Кубка України 2020/2021.

«Карбон» (Черкаси) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – 0:1 (0:1)
Гол:
Олександр Фролов (40)
Попередження: Владислав Блонський (15), Ягуф Халілов (32) – Яків Яковлєв (6), Володимир Тесля (31)
Нереалізований дабл-пенальті: Владислав Швиденко (39) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП»
Перший матч: «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Карбон» (Черкаси) – 5:5

«АРПИ» (Донецьк) – «Human» (Дніпро) – 1:5 (1:1)
Голи:
Олександр Міщук (14) – Павло Білоус (8), Павло Пічкуров (30, 31, 35, 39)
Попередження: Микита Аверков (35) – Сергій Дубовик (23), Павло Пічкуров (28)
Вилучення: Сергій Дубовик (28, друга ЖК) – «Human»
Перший матч: «Human» (Дніпро) – «АРПИ» (Донецьк) – 0:3

«ДДХ» (Дніпро)  «Нікма» (Запоріжжя) – 2:4 (0:2)
Голи:
Олександр Маржановський (27), Ярослав Шибинський (40) – Ігор Кардаш (8), Дмитро Харченко (13, 25), Владислав Педенко (36)
Попередження: Едуард Кулик (1), Євгеній Дмитрієв (16) – Андрій Огністий (20), Артем Мороховець (34)
Нереалізовані дабл-пенальті: Владислав Педенко (16), Андрій Огністий (30, 36), всі – «Нікма»
Перший матч: «Нікма» (Запоріжжя) – «ДДХ» (Дніпро) – 0:5

«Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне) – «Галицька здоба» (Львів) – 3:3 (0:1)
Голи: Дмитро Ситник (26), Дмитро Скибчик (27, 36) – Олександр Махинька (11), Данило Сивак (36), Юрій Голубка (39)
Попередження: Юрій Голубка (13), Володимир Бобилєв (26), Олександр Махинька (39), всі – «Галицька здоба»
Перший матч: «Галицька здоба» (Львів) – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне) – 3:6

«Любарт» (Луцьк) – «Бастіон» (Львів) – 2:3 (2:0)
Голи: Сергій Степанюк (25), Владислав Козачок (33) – Володимир Лаба (18), Володимир Гриник (22), Віталій Багряк (27)  
Попередження: Антон Дригульський (38) – Віталій Багряк (7), Володимир Гриник (19)
Перший матч: «Бастіон» (Львів) – «Любарт» (Луцьк) – 2:2

«Гепард» (Харків) – «Юрінновація» (Київ) – 13:1 (5:0)
Голи: Андрій Дуплій (3, 3, 26, 28), Олександр Іванов (9, 31), Володимир Лоншаков (14, 15), Артем Піддубний (27, 37, 40), Михайло Мазун (27), Сергій Якунін (31) – Олександр Грищенко (24)
Перший матч: «Юрінновація» (Київ) – «Гепард» (Харків) – 2:11

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Теремно Хліб» (Луцьк) – 4:2 (0:0)
Голи: Андрій Британ (25), Олег Негела (25), Петро Сенюк (39, 40) – Михайло Байбула (33 – з дабл-пен.), Дмитро Бурковський (37)
Попередження: Андрій Британ (22), Петро Сенюк (29), Олег Негела (32) – Вадим Вознюк (12), Максим Ядловський (38)
Перший матч: «Теремно Хліб» (Луцьк) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – 2:2

«Яско» (Вінниця) – «Інтер» (Донецьк) – 4:11 (2:4)
Голи: Олександр Коваль (6), Вадим Чернега (8), Віктор Жук (24), Юрій Онищук (40 – з дабл-пен.) – Євген Яблонько (3, 6, 31), Іван Захаров (4), Сергій Степаненко (18, 28), Максим Літвінов (28), Ренат Маріо Мірошніков (33), Артем Охременко (34), Ярослав Аксьонов (39), Віталій Нестерук (39)
Попередження: Артур Слівінський (6), Юрій Онищук (11), Владислав Васалатій (15), Владислав Степанюк (26) – Володимир Удовиченко (6), Іван Захаров (11), Ренат Маріо Мірошніков (11)
Нереалізований дабл-пенальті: Вадим Чернега (14) – «Яско»
Перший матч: «Інтер» (Донецьк) – «Яско» (Вінниця) – 2:1

«Рятувальник» (Ромни)  «BudmonsteR» (Київ) – 0:2 (0:0)
Голи: Валерій Гайван (25 – автогол) – Павло Химяк (27)
Попередження: Андрій Анцибор (40) – Андрій Потапов (32)
Перший матч: «BudmonsteR» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни) – 2:2

«SKIDKA» (Київ) – «Ельдорадо» (Київ) – 2:3 (1:2)
Голи: Олег Миронов (14), Едуард Ткаченко (34) – Максим Солонина (5), Олександр Шамотій (12), Андрій Омельченко (39)
Попередження: Дмитро Якубець (17) – Андрій Омельченко (11)
Перший матч: «Ельдорадо» (Київ) – «SKIDKA» (Київ) – 3:3

«Сервіс-Люкс» (Суми) – «Геологія» (Кременчук). Поєдинок відбудеться 16 листопада.
Результат першого матчу: «Геологія» (Кременчук) – «Сервіс-Люкс» (Суми) – 13:1

«Городенка» (Городенка) – «Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький)*
* команда «Городенка» відмовилася від участі у турнірі

Пари другого попереднього етапу виглядають таким чином:

«Геологія» (Кременчук) – «Гепард» (Харків)

«Human» (Дніпро) – «Budmonster» (Київ)

«ДДХ» (Дніпро) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Ельдорадо» (Київ)

«Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) – «Бастіон» (Львів)

«Інтер» (Донецьк) – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне)

Базові дати поєдинків: 28 листопада та 12 грудня.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 11 27
2 ХІТ (Київ) 12 25
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 25
4 Енергія (Львів) 12 25
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 АФФК Суми (Суми) 12 11
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 12 11
8 ІнБев (Житомир) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 9
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 13 7
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!