«ХІТ» - «Енергія» - 3:2. Післямова + ВІДЕО

Пропонуємо Вашій увазі коментарі головних тренерів «ХІТа» та «Енергії» - Олега Лук’яненка та Валерія Легчанова.

Олег Лук’яненко, головний тренер ФК «ХІТ» (Київ):

- Як бачите, досягли перемоги. Дякую хлопцям, вони проявили найсильніші якості в плані самовіддачі. Боротьба не програна, ми використали свої моменти. Так, наших лідерів не вистачало, але на те і команда. Є люди, які здатні їх замінити на якийсь етап часу.

- Ви у цьому сезоні чотири рази зіграли з «Енергією», і чотири рази виграли з різницею в один м’яч. Про що це каже?
- Приємно вигравати, будемо далі рухатись. Значить, на даний момент ми трохи сильніші.

Валерій Легчанов, головний тренер СК «Енергія» (Львів):

- По-перше – ми готувались цілеспрямовано до команди «ХІТ», так як грали з ними третю гру підряд. Ми вивчали всі сильні та слабкі сторони. На жаль, ми програли ту боротьбу, яка призвела до пропущених голів. Це, може, десь і недооцінка ігрової ситуації з боку нашого гравця. Плюс виконавча майстерність. Нас за таке наказують. Якщо нам для забитого голу потрібно 5-6 моментів, то у «ХІТа» виконавча майстерність, мушу це визнати, вище. Вони цим користуються. Навіть 50-відсоткові моменти вони можуть доводити до гола. На жаль, ми цього не можемо на сьогодні зробити. Будемо покращувати, шліфувати – не знаю. Психологічно гравці знаходяться під тиском, тому що ніби роблять все правильно, але в завершальній фазі атаки нам не вистачає реалізації. Можливо, спортивного щастя. Але спортивне щастя треба заслужити. Напевно, «ХІТ» був ближчим до цього, тому такий результат.

- В Екстра-лізі залишилося зіграти один тур, а далі – плей-офф…
- Ми вже з понеділка будемо цілеспрямовано готуватися. Вже кубкових ігор немає, на жаль. Будемо цілеспрямовано готуватись до матчів плей-офф. Ці матчі нам дуже допомогли у тому плані, що граєш три матчі з однією командою. Нинішня гра за своїм градусом була більш наближена до матчів плей-офф. Так що, будемо готуватися, а «ХІТ» з перемогою.

Прес-служба Асоціації футзалу України
Фото: ФК «ХІТ» (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!