Кардинал-Рівне – Локомотив 5:5. Післямова + ВІДЕО

Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі віце-президента «Кардинала-Рівне» Михайла Кондратюка та головного тренера «Локомотива» Євгена Ривкіна.

Михайло Кондратюк, віце-президент МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне):

- Важко зараз говорити, чи була ця гра справді найкращою у нашому виконанні упродовж сезону. Якби ми досягли бажаного результату і пробилися до «Фіналу чотирьох» - лише тоді вона однозначно вона була б найкращою.

Щодо змісту і якості гри – думаю вона сподобалася вболівальникам. Мені не соромно за команду. Хлопці зробили усе, що змогли. Звісно, сказалася відсутність Микити Лазикіна, який не зміг зіграти через дискваліфікацію.

Не зовсім вдало відіграв і воротар. Але звинувачувати його не будемо. Він ще молодий, здобуває досвід.

Микола Дурбан до цієї гри не був повністю готовий, тому довірили місце у воротах Юрію Свинарчуку. В деяких епізодах він рятував команду.

Вирішальним став п’ятий пропущений гол. Якщо до того епізоду нам потрібно було лише відігратися  - і інтрига поверталася. То після цього нам потрібно було забивати аж тричі.

Тим не менше, команда грала до кінця, зуміла відігратися.

Дякую також уболівальникам, які до останньої секунди підтримували команду.

Євген Ривкін, головний тренер МФК «Локомотив» (Харків):

- Перш за все – хочу подякувати своїй команді. Це був матч, за який гравцям потрібно подякувати. Сьогодні ви бачили вже третю редакцію команди «Локомотив» у сезоні. Незважаючи на наявність досвідчених виконавців – з’являються і молоді. Двом нашим гравцям, Малишкові і Овсяннікову, зробили операції. Операції – не футбольні. Таке життя. Тому, довелося грати без них. Але хлопці проявили характер, настирність – і здобули потрібний результат. Таку гру у виконанні свої команди у нинішньому сезоні я бачив усього 1-2 рази. Та й то – ще на старті чемпіонату.

Хочу також відзначити рівненських вболівальників. Вони підтримували свою команду, хоча й результат гри для них невтішний. Команда у Рівному – бойова. Усе, що Сергій Піддубний обіцяв на старті сезону – він виконав. Є проблеми, але очевидно, що команда росте.

Те, що матч вийшов таким бойовим – це заслуга МФК «Кардинал-Рівне». Але ми до такої гри були готові. І завдяки цьому, мабуть, зуміли зіграти за власним сценарієм. Пропустили 5 голів, але це будемо розбирати згодом.

Гадаю, гра сподобалася вболівальникам.

- Чому не потрапив до заявки Артем Рось?
- Скажімо так. Станом на сьогодні, навіть незважаючи на те, що нам бракувало гравців, він не потрапив до складу. Ми прийняли таке рішення.

- Як Вам гра молодого Олега Виставного?
- Це була його перша гра за «Локомотив» на такому рівні. Йому лише 19, але він швидко прогресує. Ми переглянули багато молодих гравців і, навіть не ризикнули, а довірили йому місце у складі.

За матеріалами офіційного сайту МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!