Кубок України 2019/2020: призначення арбітрів на матчі першого попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на стартові матчі першого попереднього етапу Кубка України.

17 жовтня

«Геологія» (Кременчук) – «ДЕ Трейдинг» (Миколаївка)
Арбітри:
 В. Бородін, С. Федорченко (обидва – Київ), В. Коробко (Кременчук) 
Хронометрист: В. Волошин (Кременчук)
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

«Черкаси» – «IнБев-2» (Житомир)
Арбітри:
 Я. Опришко, А. Звягінцев (обидва – Кременчук), О. Гопка (Черкаси) 
Хронометрист: В. Урста (Черкаси)
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

18 жовтня

«Symbol» (Харків) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми)
Арбітри:
 І. Дудінов, А. Андрєєв (обидва – Дніпро), С. Ващук (Харків) 
Хронометрист: Ю. Змієвська (Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

«Бердянськ» – «ДДХ» (Дніпро)
Арбітри:
 С. Черноусов (Херсон), Л. Ізбаш (Миколаїв), С. Олексієнко (Бердянськ) 
Хронометрист: М. Амаєв (Бердянськ) 
Спостерігач арбітражу: С. Туржанський (Запоріжжя)

«Запоріжпромгруп» (Запоріжжя) – «Human» (Дніпро)
Арбітри:
 М. Нечипуренко (Кривий Ріг), К. Кандибей (Дніпро), А. Ноєв (Запоріжжя) 
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

19 жовтня

«Viva Cup» (Харків) – «Рятувальник» (Ромни)
Арбітри:
 А. Духан, А. Федоріщев (обидва – Луганська обл.), С. Ващук (Харків) 
Хронометрист: Ю. Воложенко-мол. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

«Рівнестандарт» (Рівне) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва – Львів), В. Дзюра (Рівне) 
Хронометрист: В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Р. Матвіюк (Луцьк)

20 жовтня

«Skidka» (Київ) – «Юрінновація» (Київ)
Арбітри:
 Д. Дудка, В. Васильєв (обидва – Київська обл.), М. Кравченко (Київ) 
Хронометрист: С. Величко (Київ)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

«Manzana-2TK» (Київ) – «Володимир» (Тиврів)
Арбітри:
 О. Білащенко (Чернігів), О. Гопка (Черкаси)
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)

«Лідер» (Чернівці) – «Любарт» (Луцьк)
Арбітри:
 Т. Дем'янчук, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ), О. Плахов (Чернівці) 
Хронометрист: І. Горбатюк (Чернівці)
Спостерігач арбітражу: В. Фурман (Чернівці)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 7 19
2 ХІТ (Київ) 7 18
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 12
5 ІнБев (Житомир) 7 10
6 Сокіл (Хмельницький) 7 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 7 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 8 3
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
2 Володимир (Тиврів) 3 6
3 Рятувальник (Ромни) 1 3
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 3 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 2 0
7 Черкаси (Черкаси) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!