Кубок України 2019/2020: призначення арбітрів на перші матчі другого попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на перші матчі другого попереднього етапу Кубка України, які відбудуться цього тижня.

22 листопада

«Manzana-2TK» (Київ) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) 
Арбітри:
 Я. Опришко (Кременчук), О. Гопка (Черкаси), О. Нагорний (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Київська обл.)

23 листопада

«Symbol» (Харків) – «Viva Cup» (Харків)
Арбітри:
 О. Єлшанський, А. Савельєв (обидва – Суми), А. Швець (Харків) 
Хронометрист: Ю. Воложенко-мол. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Рудинський (Харків)

«ДДХ» (Дніпро) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка)
Арбітри:
 Д. Чумак, С. Ващук (обидва – Харків), І. Андрєєв (Дніпро) 
Хронометрист: І. Дудінов (Дніпро)  
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Skidka» (Київ)
Арбітри:
 В. Гарасимків (Ковель), О. Плахов (Чернівці), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: В. Фурман (Чернівці)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
4 Рятувальник (Ромни) 9 13
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 9 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!