Кубок України. Анонс фінального матчу

Мабуть, багато хто хотів, щоб у Києві відбувся рімейк минулорічного фіналу Кубку України, коли «Локомотив» та «ХІТ» зустрічались у Харкові, і «залізничники» змогли здобути почесний трофей. Тепер же ми побачимо протистояння цих двох команд у фіналі Кубку України, який приймає столиця України. Тобто, фактично тепер фінал проходить на території «ХІТа». І підопічні Олега Лук’яненка, ясна річ, захочуть скористатися цією перевагою. Однак, не будемо забувати, що і «Локомотив» - суперник, якого навряд чи можна назвати подарунком. Тим більше «залізничники» будуть захищати свій титул чинного володаря Кубку України. А це означає, що нинішнє протистояння між «ХІТом» та «Локомотивом» буде більш ніж цікавим.

Не будемо нагадувати шлях обох фіналістів до головного поєдинку кубкового розіграшу. Ті, хто бачив півфінали, все і так згадають. Але факт залишається фактом: у «Локо» та «ХІТа» шлях до фіналу був складним і чимось схожим. Обидві команди витратили багато фізичних та моральних сил у півфіналах. Тому, тепер актуальним є питання: де харків’яни та кияни візьмуть сили на фінал? Втім, можна не сумніватись у тому, що ці досвідчені кубкові бійці знайдуть у себе додаткові резерви, щоб зіграти на максимумі своїх сил та порадувати глядачів, які прийдуть на трибуни спорткомплексу КПІ.

Вочевидь, багато що залежить від того, хто заб’є перший гол у цьому фінальному матчі. Якби проти «ХІТа» грав «Локомотив» у своєму минулорічному складі, то можна було би чекати від підопічних Євгена Ривкіна гри з акцентом на швидкий гол, який би допомагав потім вести гру. Але тепер перед нами інший «Локо», в якому половина команди є голодною до перемог. Але «ХІТ» також голодний до великих перемог. До того ж, перед цим «кабельники» вже два роки поспіль виходили до фіналу, але не могли заволодіти цим трофеєм. Тепер у підопічних Олега Лук’яненка буде третя можливість заволодіти Кубком України, якщо, звісно, чинний володар трофею – «Локомотив» - не буде проти. А в тому, що він буде проти, ніхто не сумнівається.  

«Локомотив» (Харків) – «ХІТ» (Київ)
23 квітня 2017 року. Київ. Спорткомплекс КПІ – 13.00.
Арбітри: Л. Жиронкін (Київ), Б. Кіндій (Розділ), О. Кухарь (Кривий Ріг)
Хронометрист: Г. Гора (Київ)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)  

Прес-служба Асоціації футзалу України
Фото: МФК «Локомотив» (Харків)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!