Кубок України: призначення арбітрів на матчі першого Попереднього раунду 28-31 жовтня

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі першого Попереднього раунду Кубку України, які відбудуться з 28 по 31 жовтня.

28 жовтня.

«ДКМ» (Дніпро) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми)
Арбітри:
А. Ноєв (Запоріжжя), Д. Андрусь (Київ), О. Іванов (Дніпро)
Хронометрист: О. Циба (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

«Оранж» (Дніпро) – «Фаворит» (Кривий Ріг)
Арбітри:
С. Ващук, Д. Чумак (обидва – Харків), О. Іванов (Дніпро)
Хронометрист: О. Циба (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: С. Тулепов (Кременчук)

«Viva Cup» (Харків) – «Січ Юнайтед» (Запоріжжя)
Арбітри:
А. Духан (Луганськ), О. Єлшанський (Суми), А. Швець (Харків)
Хронометрист: Є. Диннік (Харків)
Спостерігач арбітражу: С. Стрілецький (Суми)

29 жовтня.

«РКЦ-БУД» (Дніпро) – «ПВМ» (Харків)
Арбітри:
О. Кухарь, І. Нечипуренко (обидва – Кривий ріг), О. Іванов (Дніпро)
Хронометрист: І. Андреєв (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: С. Тулепов (Кременчук)

«СумДУ» (Суми) – «Катеринославхліб» (Дніпро)
Арбітри:
М. Кравченко, Д. Трохименко (обидва – Київ), А. Савельєв (Суми)
Хронометрист: А. Фісенко (Суми)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

«Епіцентр К Таірова» (Одеса) – «SKIDKA» (Київ)
Арбітри:
О. Максименко, С. Ключник (обидва – Миколаїв), Є. Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: О. Діденко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: В. Маслов (Біла Церква)

30 жовтня.

«Manzana-2» (Київ) – «Дніпро» (Черкаси)
Арбітри:
О. Макаренко (Радомишль), А. Загоруйко (Житомир), Ю. Кондратьєв (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

31 жовтня.

«Здвиг» (Львів) – «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
В. Гронський (Івано-Франківськ), Б. Кіндій (Розділ), В. Болізюк (Львів)
Хронометрист: Я. Сторожук (Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів) 

Іконка PDF06_ku_pe_2017.10.28-31.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 ХІТ (Київ) 5 12
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 10
3 Продексім (Херсон) 4 10
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 4 9
5 Енергія (Львів) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 4 4
7 Сокіл (Хмельницький) 5 3
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 5 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 4 1

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!