Кубок України: призначення арбітрів на матчі першого Попереднього раунду 28-31 жовтня

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі першого Попереднього раунду Кубку України, які відбудуться з 28 по 31 жовтня.

28 жовтня.

«ДКМ» (Дніпро) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми)
Арбітри:
А. Ноєв (Запоріжжя), Д. Андрусь (Київ), О. Іванов (Дніпро)
Хронометрист: О. Циба (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

«Оранж» (Дніпро) – «Фаворит» (Кривий Ріг)
Арбітри:
С. Ващук, Д. Чумак (обидва – Харків), О. Іванов (Дніпро)
Хронометрист: О. Циба (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: С. Тулепов (Кременчук)

«Viva Cup» (Харків) – «Січ Юнайтед» (Запоріжжя)
Арбітри:
А. Духан (Луганськ), О. Єлшанський (Суми), А. Швець (Харків)
Хронометрист: Є. Диннік (Харків)
Спостерігач арбітражу: С. Стрілецький (Суми)

29 жовтня.

«РКЦ-БУД» (Дніпро) – «ПВМ» (Харків)
Арбітри:
О. Кухарь, І. Нечипуренко (обидва – Кривий ріг), О. Іванов (Дніпро)
Хронометрист: І. Андреєв (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: С. Тулепов (Кременчук)

«СумДУ» (Суми) – «Катеринославхліб» (Дніпро)
Арбітри:
М. Кравченко, Д. Трохименко (обидва – Київ), А. Савельєв (Суми)
Хронометрист: А. Фісенко (Суми)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

«Епіцентр К Таірова» (Одеса) – «SKIDKA» (Київ)
Арбітри:
О. Максименко, С. Ключник (обидва – Миколаїв), Є. Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: О. Діденко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: В. Маслов (Біла Церква)

30 жовтня.

«Manzana-2» (Київ) – «Дніпро» (Черкаси)
Арбітри:
О. Макаренко (Радомишль), А. Загоруйко (Житомир), Ю. Кондратьєв (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

31 жовтня.

«Здвиг» (Львів) – «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
В. Гронський (Івано-Франківськ), Б. Кіндій (Розділ), В. Болізюк (Львів)
Хронометрист: Я. Сторожук (Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів) 

Іконка PDF06_ku_pe_2017.10.28-31.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!