Кубок України: призначення арбітрів на матчі-відповіді 1/8 фіналу

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України.

2 лютого

«Титан» (Покровське) – «Володимир» (Тиврів) 
Арбітри:
 А. Ноєв (Запоріжжя), О. Єлшанський (Суми), І. Андрєєв (Дніпро) 
Хронометрист: С. Степаненко (Покровське)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

«ІнБев/НПУ» (Житомир-Київ) – «Продексім» (Херсон) 
Арбітри:
 М. Слободянюк (Вінниця), Д. Дудка (Київська обл.), А. Загоруйко (Житомир)
Хронометрист: О. Макаренко (Радомишль)
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачеве)

«АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.) – «Food Centre-СумДУ» (Суми)
Арбітри:
 Є. Гордієнко (Одеса), Д. Чумак (Харків), І. Дудінов (Дніпро)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ)

3 лютого

«ХІТ» (Київ)  – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
Арбітри:
 С. Подворний, Д. Божко (обидва – Хмельницький), Л. Жиронкін (Київ)
Хронометрист: В. Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Київська обл.)

«Епіцентр К-Авангард» (Одеса)  – «Альтернатива-Сервіт» (Київ)
Арбітри:
 С. Ключник, О. Максименко (обидва – Миколаїв), Є. Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: О. Діденко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

«Viva Cup» (Харків) – «Сокіл» (Хмельницький)
Арбітри:
 О. Кухар, М. Нечипуренко (обидва – Кривий Ріг), Д. Куций (Харків)
Хронометрист: А. Швець (Харків)​
Спостерігач арбітражу: С. Стрілецький (Суми)

«Манзана» (Київ) – «Енергія» (Львів) 
Арбітри:
 О. Білащенко (Чернігів), О. Макаренко (Радомишль), Д. Каркаєв (Київ)
Хронометрист: В. Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) 
Арбітри:
 О. Хомич (Луцьк), В. Дзюра (Рівне), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 7 19
2 ХІТ (Київ) 7 18
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 16
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 7 12
5 ІнБев (Житомир) 7 10
6 Сокіл (Хмельницький) 7 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 7 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 8 3
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
2 Рятувальник (Ромни) 2 6
3 Володимир (Тиврів) 3 6
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 3 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 2 0
7 Черкаси (Черкаси) 3 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!