Кубок України: призначення арбітрів на матчі-відповіді 1/8 фіналу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки-відповіді 1/8 фіналу Кубка України.

6 лютого

«Яско» (Вінниця) – «Продексім-2» (Херсон)
20:00. м. Вінниця, СК «Нокаут»
Арбітри:
 Д. Каркаєв, М. Кравченко (обидва – Київ), О. Сидорук (Вінниця) 
Хронометрист: М. Слободянюк (Вінниця)
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)

Результат першої зустрічі: «Продексім-2» – «Яско» – 5:10

7 лютого

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Manzana-2TK» (Київ)
13:00. м. Слов'янськ, СК ДДПУ
Арбітри:
 Д. Чумак, С. Ващук (обидва – Харків), О. Бондаренко (Донецька обл.) 
Хронометрист: Д. Старков (Донецька обл.) 
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)

Результат першої зустрічі: «Manzana-2TK» – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» – 0:2

«Food Centre-СумДУ» (Суми) – «Максимус» (Львів)
13:00. м. Суми, СК СДПУ
Арбітри:
 Є. Диннік (Харків), Я. Опришко (Кремнчук), О. Єлшанський (Суми)
Хронометрист: А. Савельєв (Суми)
Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Київська обл.)

Результат першої зустрічі: «Максимус» – «Food Centre-СумДУ» – 4:7

8 лютого

«ІнБев» (Житомир) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
12:00. м. Житомир, ФОК
Арбітри:
 Ю. Кондратьєв (Київ), О. Хомич (Луцьк), А. Загоруйко (Житомир)
Хронометрист: О. Макарець (Житомир)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

Результат першої зустрічі: «Ураган» – «ІнБев» – 7:0

«ХІТ» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
12:00. м. Київ, СК ЦСК ЗСУ
Арбітри:
 С. Подворний, Д. Божко (обидва – Хмельницький), Д. Каркаєв (Київ)
Хронометрист: В. Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

Результат першої зустрічі: «Кардинал-Рівне» – «ХІТ» – 3:1

«Енергія» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький)
13:00. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
 О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця), В. Болізюк (Львів)
Хронометрист: Т. Козак (Львів)
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачево)

Результат першої зустрічі: «Сокіл» – «Енергія» – 0:2

«Продексім» (Херсон) – «Епіцентр К-Авангард» (Одеса)
15:00. м. Херсон, ХВУФК
Арбітри:
 Д. Дудка, Р. Гейло (обидва – Київська обл.), С. Черноусов (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)
Спостерігач арбітражу: В. Дараган (Київ)

Результат першої зустрічі: «Епіцентр К-Авангард» – «Продексім» – 1:4

9 лютого

«Symbol» (Харків) – «SKIDKA» (Київ)
13:30. м. Харків, СК «Каразінський»
Арбітри:
 І. Дудінов, І. Андрєєв (обидва – Дніпро), Д. Чумак (Харків)
Хронометрист: Ю. Змієвська (Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

Результат першої зустрічі: «SKIDKA» – «Symbol» – 4:2

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!