Кубок України: призначення арбітрів на перші матчі 1/4 фіналу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на перші поєдинки 1/4 фіналу Кубка України.

22 лютого

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів) 
12:00. м. Івано-Франківськ, СК КФВ
Арбітри:
 С. Подворний, Д. Божко (обидва – Хмельницький), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачево)

«ХІТ» (Київ) – «Food Centre-СумДУ» (Суми) 
12:00. м. Київ, СК ЦСК ЗСУ
Арбітри:
 Я. Вовчок (Івано-Франківськ), Я. Опришко (Кременчук), Р. Лутій (Київ) 
Хронометрист: В. Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Яско» (Вінниця)
12:30. м. Сєвєродонецьк, Льодовий палац
Арбітри:
 Д. Чумак (Харків), І. Дудінов (Дніпро), А. Федоріщев (Луганська обл.) 
Хронометрист: О. Кучеренко (Луганська обл.) 
Спостерігач арбітражу: С. Гроховецький (Київ)

«SKIDKA» (Київ) – «Продексім» (Херсон)
13:00. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 О.Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця), М. Кравченко (Київ) 
Хронометрист: В. Лозинський (Київ) 
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!