Кубок України: призначення арбітрів на перші матчі 1/8 фіналу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на перші поєдинки 1/8 фіналу Кубка України.

17 cічня

«Manzana-2TK» (Київ) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка)
14:00. м. Київ, СК ЦСК ЗСУ
Арбітри:
 Є. Диннік (Харків), Д. Божко (Хмельницький), В. Бородін (Київ) 
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: О. Шабан (Суми)

18 cічня

«Епіцентр К-Авангард» (Одеса) – «Продексім» (Херсон)
12:00. м. Одеса, СК СКА
Арбітри:
 А. Ноєв (Запоріжжя), М. Слободянюк (Вінниця), Є. Гордієнко (Одеса) 
Хронометрист: О. Діденко (Одеса) 
Спостерігач арбітражу: О. Король (Донецька обл.)

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ІнБев» (Житомир) 
12:00. м. Івано-Франківськ, СК КФВ
Арбітри:
 В. Гарасимків (Ковель), О. Плахов (Чернівці), Я. Вовчок (Івано-Франківськ) 
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ)

«Сокіл» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів) 
12:00. м. Хмельницький, СК ГУНП
Арбітри:
 Д. Куций, Д. Чумак (обидва – Харків), Д. Божко (Хмельницький) 
Хронометрист: Ю. Жмурко (Хмельницький) 
Спостерігач арбітражу: С. Гроховецький (Київ)

«SKIDKA» (Київ) – «Symbol» (Харків) 
12:30. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 О. Макаренко (Радомишль), А. Савельєв (Суми), Д. Дудка (Київська обл.) 
Хронометрист: С. Величко (Київ) 
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Київська обл.) 

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «ХІТ» (Київ) 
13:00. м. Рівне, СК ДЮСШ №4
Арбітри:
 Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва – Львів), О. Хомич (Луцьк) 
Хронометрист: В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич)

19 cічня

«Продексім-2» (Херсон) – «Яско» (Вінниця)
15:00. м. Херсон, ХВУФК
Арбітри:
 Ю. Кондратьєв (Київ), Я. Опришко (Кременчук), В. Вдовиченко (Херсон) 
Хронометрист: О. Бондаренко (Херсон) 
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

20 cічня

«Максимус» (Львів) – «Food Centre-СумДУ» (Суми) 
13:30. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
 Т. Дем'янчук, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ), А. Кузьмін (Львів) 
Хронометрист: Т. Козак (Львів)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!