Кубок України: призначення арбітрів на перші матчі 1/8 фіналу Кубку України

Оприлюднені призначення арбітрів на перші матчі 1/8 фіналу Кубку України, які відбудуться з 20 по 22 січня.

20 січня.

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – «Сокіл» (Хмельницький)
Арбітри:
О. Фесенко, Д. Куций (обидва – Харків), Д. Каркаєв (Київ)
Хронометрист: М. Кравченко (Суми)
Суддівський спостерігач: С. Стрілецький (Суми)

21 січня.

«МКВ» (Одеса) – «Локомотив» (Харків)
Арбітри:
С. Черноусов (Херсон), І. Литвиненко (Кривий Ріг), Є. Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: О. Диденко (Одеса)
Суддівський спостерігач: В. Калічак (Львів)

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «СумДУ» (Суми)
Арбітри:
Л. Жиронкін (Київ), О. Хомич (Луцьк), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: В. Демянюк (Рівне)
Суддівський спостерігач: С. Дребужан (Мукачеве)

«Юні-Ламан» (Чорноморськ) – «Епіцентр К3» (Київ)
Арбітри:
С. Подворний (Хмельницький), О. Плахов (Чернівці), О. Ткач (Чорноморськ)
Хронометрист: Є. Докучаєв (Чорноморськ)
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

«ХІТ» (Київ) – «Продексім» (Херсон)
Арбітри:
І. Якимишин (Львів), О. Кухарь (Кривий Ріг), Р. Лутій (Київ)
Хронометрист: Д. Шептун (Київ)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

«Титан-Зоря» (Покровське) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
Є. Динник, Д. Чумак (обидва – Харків), І. Дудінов (Дніпро)
Хронометрист: С. Степаненко (Покровське)
Суддівський спостерігач: В. Карабанов (Чернігів)

22 січня.                                                                                         

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів)
Арбітри:
М. Чубінський, Ю. Кондратьєв (обидва – Київ), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)
Хронометрист: В. Гронський (Івано-Франківськ)
Суддівський спостерігач: О. Король (Донецьк)

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «Катеринославхліб» (Дніпро)
Арбітри:
О. Сидорук (Вінниця), В. Герасимків (Ковель), Є. Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: О. Діденко (Одеса)
Суддівський спостерігач: В. Михальський (Київська обл.) 

Іконка документу Microsoft Officepryznachennya_2017_kubok-_1.doc

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!