Кубок України: призначення арбітрів на перші матчі 1/8 фіналу Кубку України

Оприлюднені призначення арбітрів на перші матчі 1/8 фіналу Кубку України, які відбудуться з 20 по 22 січня.

20 січня.

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – «Сокіл» (Хмельницький)
Арбітри:
О. Фесенко, Д. Куций (обидва – Харків), Д. Каркаєв (Київ)
Хронометрист: М. Кравченко (Суми)
Суддівський спостерігач: С. Стрілецький (Суми)

21 січня.

«МКВ» (Одеса) – «Локомотив» (Харків)
Арбітри:
С. Черноусов (Херсон), І. Литвиненко (Кривий Ріг), Є. Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: О. Диденко (Одеса)
Суддівський спостерігач: В. Калічак (Львів)

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «СумДУ» (Суми)
Арбітри:
Л. Жиронкін (Київ), О. Хомич (Луцьк), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: В. Демянюк (Рівне)
Суддівський спостерігач: С. Дребужан (Мукачеве)

«Юні-Ламан» (Чорноморськ) – «Епіцентр К3» (Київ)
Арбітри:
С. Подворний (Хмельницький), О. Плахов (Чернівці), О. Ткач (Чорноморськ)
Хронометрист: Є. Докучаєв (Чорноморськ)
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

«ХІТ» (Київ) – «Продексім» (Херсон)
Арбітри:
І. Якимишин (Львів), О. Кухарь (Кривий Ріг), Р. Лутій (Київ)
Хронометрист: Д. Шептун (Київ)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

«Титан-Зоря» (Покровське) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
Є. Динник, Д. Чумак (обидва – Харків), І. Дудінов (Дніпро)
Хронометрист: С. Степаненко (Покровське)
Суддівський спостерігач: В. Карабанов (Чернігів)

22 січня.                                                                                         

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів)
Арбітри:
М. Чубінський, Ю. Кондратьєв (обидва – Київ), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)
Хронометрист: В. Гронський (Івано-Франківськ)
Суддівський спостерігач: О. Король (Донецьк)

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «Катеринославхліб» (Дніпро)
Арбітри:
О. Сидорук (Вінниця), В. Герасимків (Ковель), Є. Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: О. Діденко (Одеса)
Суддівський спостерігач: В. Михальський (Київська обл.) 

Іконка документу Microsoft Officepryznachennya_2017_kubok-_1.doc

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!